Shure SLXD14+E/85M-G65 draadloos bodypack-systeem met WL185m (470-606 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 1.039,-
-7%
€ 965,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (2)
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 32 tot 40 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
|---|---|
| Frequentieband | Shure K55 (606 - 694 MHz) |
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Kanaal | 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz), 48 (686 - 694 MHz) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), line out ongebalanceerd (3.5 mm TS mini jack) |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 32 tot 40 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
|---|---|
| Frequentieband | Shure S50 (823 - 832 + 863 - 865 MHz) |
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), 67 (838 - 846 MHz), 68 (846 - 854 MHz), 69 (854 - 862 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), line out ongebalanceerd (3.5 mm TS mini jack) |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 69 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 69 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Shure SLXD14+E/85M-G65 draadloos bodypack-systeem met WL185m (470-606 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure SLXD14+E/85M-G65 + Shure PA725 + Shure SBC10-903-PS + Shure SBC203-PS
Artikelnr: 9000-0150-2326
-
+
-
+
-
-
- 1 x Shure SLXD14+E/85M-G65 draadloos bodypack-systeem met WL185m (470-606 MHz) € 965,-
- 1 x Shure PA725 coaxiale UHF verlengkabel € 52,-
- 1 x Shure SBC10-903-PS SLX-D enkele acculader met USB voeding € 62,-
- 1 x Shure SBC203-PS SLX-D dubbele acculader € 135,-
- Adviesprijs € 1.214,-
- Nu als combinatie voor € 1.199,-
- Jouw voordeel € 15,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure SLXD24+ /N8C-S50 draadloos handheld systeem met Nexadyne 8/C (823-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.159,-
€ 1.075,-
Shure SLXD24+ /N8C-K55 draadloos handheld systeem met Nexadyne 8/C (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.159,-
€ 1.075,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze dasspeld-microfoonsSennheiser EW-D ME2/835 Set S4-7 draadloze combinatieset (630 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.023,-
€ 999,-
Sennheiser EW-D ME2/835 Set R1-6 draadloze combinatieset (520 - 576 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 999,-
€ 969,-
Sennheiser XSW-D Portable ENG Set camera combinatieset (2.4 GHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 429,-
€ 278,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze dasspeld-microfoonsShure BLX14E/CVL-M17 draadloos dasspeld systeem (662 - 686 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 456,-
€ 398,-
Shure BLX14E/CVL-K14 draadloos dasspeld systeem (614 - 638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 456,-
€ 398,-
Shure SLXD15/UL4 draadloze dasspeldmicrofoon J53 (562-606 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.425,-
€ 718,-
Shure MoveMic MV-TWO-Kit dubbele draadloze dasspeldmicrofoon
Op voorraad
Adviesprijs
€ 589,-
€ 512,-