Shure BLX188E/CVL-K3E draadloos dasspeld systeem (606-630 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 865,-
-11%
€ 773,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (2)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Batterij type | AA - penlite |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack) |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Kanaal | 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz) |
| Frequentieband | Shure M17 (662 - 686 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
|---|---|
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Bandbreedte | 24 tot 32 MHz |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Batterij type | AA - penlite |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack) |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz) |
| Frequentieband | Shure S8 (823 - 832) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
|---|---|
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Bandbreedte | 8 tot 16 MHz |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 2 |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 55 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 55 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure BLX188E/CVL-K3E + Shure WA570A
- Adviesprijs € 828,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 825,-
Shure BLX188E/CVL-K3E + Devine MIC100/1.5
- Adviesprijs € 777,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 777,-
Twijfel je of de Shure BLX188E/CVL-K3E draadloos dasspeld systeem (606-630 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure BLX188E/CVL-K3E + Shure WA570A
Artikelnr: 9000-0150-7530
-
+
-
- 1 x Shure BLX188E/CVL-K3E draadloos dasspeld systeem (606-630 MHz) € 773,-
- 1 x Shure WA570A neopreen bodypack zender tas € 55,-
- Adviesprijs € 828,-
- Nu als combinatie voor € 825,-
- Jouw voordeel € 3,-
Shure BLX188E/CVL-K3E + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0150-7531
-
+
-
- 1 x Shure BLX188E/CVL-K3E draadloos dasspeld systeem (606-630 MHz) € 773,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 777,95
- Nu als combinatie voor € 777,-
- Jouw voordeel € 0,95
Shure BLX188E/CVL-K3E + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0150-7532
-
+
-
- 1 x Shure BLX188E/CVL-K3E draadloos dasspeld systeem (606-630 MHz) € 773,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 778,50
- Nu als combinatie voor € 777,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure BLX188E/CVL-K3E + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0150-7533
-
+
-
- 1 x Shure BLX188E/CVL-K3E draadloos dasspeld systeem (606-630 MHz) € 773,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 782,50
- Nu als combinatie voor € 781,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure BLX188E/CVL-K3E + GP GP15A-40
Artikelnr: 9000-0150-7534
-
+
-
- 1 x Shure BLX188E/CVL-K3E draadloos dasspeld systeem (606-630 MHz) € 773,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 790,95
- Nu als combinatie voor € 789,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure BLX188E/CVL-K3E + GP ReCyko AA 4x 2100 mAh
Artikelnr: 9000-0150-7535
-
+
-
- 1 x Shure BLX188E/CVL-K3E draadloos dasspeld systeem (606-630 MHz) € 773,-
- 1 x GP ReCyko AA 4x 2100 mAh USB batterijlader + 4 ReCyko 2100 mAh batterijen € 19,95
- Adviesprijs € 792,95
- Nu als combinatie voor € 791,-
- Jouw voordeel € 1,95
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze dasspeld-microfoonsSennheiser EW-D ME2/835 Set S4-7 draadloze combinatieset (630 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.023,-
€ 999,-
Sennheiser EW-D ME2/835 Set S1-7 draadloze combinatieset (606.2 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 999,-
€ 898,-
Sennheiser EW-D SK Base Set S1-7 draadloos systeem (606.2 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 599,-
€ 569,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze dasspeld-microfoonsShure SLXD14+E/85M-G65 draadloos bodypack-systeem met WL185m (470-606 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.039,-
€ 965,-
Shure SLXD15+/85M-K55 draadloos bodypack-systeem met WL185m (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.019,-
€ 939,-
Shure BLX14E/CVL-M17 draadloos dasspeld systeem (662 - 686 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 456,-
€ 398,-
Shure BLX14E/CVL-K14 draadloos dasspeld systeem (614 - 638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 456,-
€ 398,-