LD Systems U508 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (823-832 MHz, 863-865 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (2)
LD Systems U505 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (584 - 608 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 849,-
€ 849,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 40 - 50 kHz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterij type | accu |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Batterijduur (ongeveer) | 6 uur |
| Kanaal | 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz), 38 (606 - 614 MHz) |
| Frequentieband | LD Systems 584 - 608 |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz, 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 50 mW |
|---|---|
| Inclusief dasspeldmicrofoon | nee |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | nee |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Bandbreedte | 32 tot 40 MHz |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Aantal kanalen draadloos systeem | > 4 |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
LD Systems U506 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (655 - 679 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 848,-
€ 735,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 40 - 50 kHz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterij type | accu |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Batterijduur (ongeveer) | 6 uur |
| Kanaal | 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz) |
| Frequentieband | LD Systems 655 - 679 |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 50 mW |
|---|---|
| Inclusief dasspeldmicrofoon | nee |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Bandbreedte | 32 tot 40 MHz |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Aantal kanalen draadloos systeem | > 4 |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 61 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 61 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
LD Systems U508 BPL 2 + Shure WA570A
- Adviesprijs € 904,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 901,-
LD Systems U508 BPL 2 + Devine MIC100/1.5
- Adviesprijs € 853,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 853,-
Twijfel je of de LD Systems U508 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (823-832 MHz, 863-865 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
LD Systems U508 BPL 2 + Shure WA570A
Artikelnr: 9000-0149-6815
-
+
-
- 1 x LD Systems U508 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (823-832 MHz, 863-865 MHz) € 849,-
- 1 x Shure WA570A neopreen bodypack zender tas € 55,-
- Adviesprijs € 904,-
- Nu als combinatie voor € 901,-
- Jouw voordeel € 3,-
Levertijd onbekend
LD Systems U508 BPL 2 + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0149-6816
-
+
-
- 1 x LD Systems U508 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (823-832 MHz, 863-865 MHz) € 849,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 853,95
- Nu als combinatie voor € 853,-
- Jouw voordeel € 0,95
Levertijd onbekend
LD Systems U508 BPL 2 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0149-6817
-
+
-
- 1 x LD Systems U508 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (823-832 MHz, 863-865 MHz) € 849,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 854,50
- Nu als combinatie voor € 853,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
LD Systems U508 BPL 2 + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0149-6818
-
+
-
- 1 x LD Systems U508 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (823-832 MHz, 863-865 MHz) € 849,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 858,50
- Nu als combinatie voor € 857,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
LD Systems U508 BPL 2 + GP GP15A-40
Artikelnr: 9000-0149-6819
-
+
-
- 1 x LD Systems U508 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (823-832 MHz, 863-865 MHz) € 849,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 866,95
- Nu als combinatie voor € 865,-
- Jouw voordeel € 1,95
Levertijd onbekend
LD Systems U508 BPL 2 + GP ReCyko AA 4x 2100 mAh
Artikelnr: 9000-0149-6820
-
+
-
- 1 x LD Systems U508 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (823-832 MHz, 863-865 MHz) € 849,-
- 1 x GP ReCyko AA 4x 2100 mAh USB batterijlader + 4 ReCyko 2100 mAh batterijen € 19,95
- Adviesprijs € 868,95
- Nu als combinatie voor € 867,-
- Jouw voordeel € 1,95
Levertijd onbekend
LD Systems U508 BPL 2 + LD Systems WS BNC TNC + LD Systems WIN 42 AD + LD Systems WS 100 Series + LD Systems WS 1000 MW + LD Systems WS 100 Series MH 3 + LD Systems WS 100 MH 1 + LD Systems WS 100 ML
Artikelnr: 9000-0151-8822
-
+
-
+
-
-
+
-
+
-
-
+
-
+
-
- 1 x LD Systems U508 BPL 2 draadloze dasspeld-microfoonset (823-832 MHz, 863-865 MHz) € 849,-
- 1 x LD Systems WS BNC TNC adapter BNC naar TNC € 7,15
- 1 x LD Systems WIN 42 AD 4-weg antenne split box (500 - 900 MHz) € 309,-
- 1 x LD Systems WS 100 Series directionele vlagantennes (paar) € 218,-
- 1 x LD Systems WS 1000 MW condensator instrument microfoon € 84,-
- 1 x LD Systems WS 100 Series MH 3 headset microfoon beige € 88,-
- 1 x LD Systems WS 100 MH 1 headset voor WS 100, WS 1000, WS 1616 en WS ECO € 44,-
- 1 x LD Systems WS 100 ML lavalier microfoon € 44,-
- 1 x LD Systems U508 BP UHF draadloos bodypack systeem (823-832 MHz, 863-865 MHz) € 188,-
- Adviesprijs € 1.831,15
- Nu als combinatie voor € 1.779,-
- Jouw voordeel € 52,15
Levertijd onbekend
Andere producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD SystemsLD Systems MAUI 28 G3 portable cardioïde speaker-zuilsysteem zwart
4.1
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.576,-
€ 1.290,-
LD Systems MAUI 11 G2 actief column PA-systeem zwart
4.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.005,-
€ 745,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze dasspeld-microfoonsSennheiser EW-D ME2/835 Set S1-7 draadloze combinatieset (606.2 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 999,-
€ 898,-
Sennheiser EW-D ME2/835 Set R1-6 draadloze combinatieset (520 - 576 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 999,-
€ 969,-
Sennheiser XSW 1-ME2-E draadloze lavalier set (E: 821-865 Mhz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 397,-
€ 365,-
Shure BLX14E/CVL-K14 draadloos dasspeld systeem (614 - 638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 456,-
€ 398,-