Shure BLX1288E/P31-S8 draadloze microfoonset (823-832 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 785,-
-14%
€ 675,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (4)
Shure BLX1288E/PGA31-K14 draadloze microfoonset (614 - 638 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 779,-
€ 675,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kanaal | 38 (606 - 614 MHz), 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz), 41 (630 - 638 MHz) |
| Frequentieband | Shure K14 (614 - 638 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
|---|---|
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kanaal | 26 (510 - 518 MHz), 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz) |
| Frequentieband | Shure H8E (518 - 542 MHz) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
|---|---|
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kanaal | 38 (606 - 614 MHz), 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz) |
| Frequentieband | Shure K3E (606 - 630 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
|---|---|
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kanaal | ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | Shure T11 (863 - 865 MHz) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
|---|---|
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 48 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 48 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure BLX1288E/P31-S8 + Shure WA570A
- Adviesprijs € 730,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 727,-
Shure BLX1288E/P31-S8 + Devine MIC100/1.5
- Adviesprijs € 679,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 679,-
Combinatievoordeel
Shure BLX1288E/P31-S8 + Shure WA570A
Artikelnr: 9000-0150-7422
-
+
-
- 1 x Shure BLX1288E/P31-S8 draadloze microfoonset (823-832 MHz) € 675,-
- 1 x Shure WA570A neopreen bodypack zender tas € 55,-
- Adviesprijs € 730,-
- Nu als combinatie voor € 727,-
- Jouw voordeel € 3,-
Shure BLX1288E/P31-S8 + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0150-7423
-
+
-
- 1 x Shure BLX1288E/P31-S8 draadloze microfoonset (823-832 MHz) € 675,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 679,95
- Nu als combinatie voor € 679,-
- Jouw voordeel € 0,95
Shure BLX1288E/P31-S8 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0150-7424
-
+
-
- 1 x Shure BLX1288E/P31-S8 draadloze microfoonset (823-832 MHz) € 675,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 680,50
- Nu als combinatie voor € 679,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure BLX1288E/P31-S8 + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0150-7425
-
+
-
- 1 x Shure BLX1288E/P31-S8 draadloze microfoonset (823-832 MHz) € 675,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 684,50
- Nu als combinatie voor € 683,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure BLX1288E/P31-S8 + GP GP15A-40
Artikelnr: 9000-0150-7426
-
+
-
- 1 x Shure BLX1288E/P31-S8 draadloze microfoonset (823-832 MHz) € 675,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 692,95
- Nu als combinatie voor € 691,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure BLX1288E/P31-S8 + GP ReCyko AA 4x 2100 mAh
Artikelnr: 9000-0150-7427
-
+
-
- 1 x Shure BLX1288E/P31-S8 draadloze microfoonset (823-832 MHz) € 675,-
- 1 x GP ReCyko AA 4x 2100 mAh USB batterijlader + 4 ReCyko 2100 mAh batterijen € 19,95
- Adviesprijs € 694,95
- Nu als combinatie voor € 693,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure BLX1288E/P31-S8 + Shure WA621 + Shure WA712-GLD
Artikelnr: 9000-0149-2073
-
+
-
+
-
- 1 x Shure BLX1288E/P31-S8 draadloze microfoonset (823-832 MHz) € 675,-
- 1 x Shure WA621 gekleurde antennedoppen voor BLX2-handheldzenders € 18,90
- 1 x Shure WA712-GLD behuizing voor BLX2-PG58, goud € 43,-
- Adviesprijs € 736,90
- Nu als combinatie voor € 734,-
- Jouw voordeel € 2,90
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure PSM 900 P9T G7E draadloze in-ear monitor zender (506-542 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 891,-
€ 785,-
Shure Super 55 Deluxe classic vocal microfoon
4.7
13 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 332,-
€ 249,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze combinatiesetsSennheiser EW-D ME2/835 Set S1-7 draadloze combinatieset (606.2 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 999,-
€ 898,-
Sennheiser EW-D ME2/835 Set R1-6 draadloze combinatieset (520 - 576 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 999,-
€ 969,-
Sennheiser XSW-D Portable ENG Set camera combinatieset (2.4 GHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 429,-
€ 278,-
LD Systems U306 HBH 2 draadloze combinatieset (655 - 679 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 545,-
€ 498,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze combinatiesetsShure BLX1288E/PGA31-K14 draadloze microfoonset (614 - 638 MHz)
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 779,-
€ 675,-
Shure BLX1288E/PGA31-K14 draadloze microfoonset (614 - 638 MHz)
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 779,-
€ 675,-