Cameo DMX EX 010 verlengkabel IP65 10 meter
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
AANBIEDING
Bekijk ook eens (4)
Cameo DMX EX 001 verlengkabel IP65 1 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 6,70
€ 6,50
Cameo DMX EX 003 verlengkabel IP65 3 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
Adviesprijs
€ 20,50
€ 11,90
Cameo DMX EX 005 verlengkabel IP65 5 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
Adviesprijs
€ 31,-
€ 20,90
Cameo DMX EX 020 verlengkabel IP65 20 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 78,-
€ 66,-
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Cameo DMX EX 010 + Ayra DMX Tester
- Adviesprijs € 48,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 47,-
Cameo DMX EX 010 + Ayra DMX Tester
- Adviesprijs € 48,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 47,-
Anderen kochten ook
-
PopulairAdviesprijs 10,40 6,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
-
PopulairAdviesprijs 8,80 5,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
-
Populair -59%Adviesprijs 109,- 45,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
-
Combinatievoordeel
Cameo DMX EX 010 + Ayra DMX Tester
Artikelnr: 9000-0061-1080
- Adviesprijs
- 48,50
- Nu als combinatie voor
- 47,00
- Jouw voordeel
- 1,50
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
Cameo DMX EX 010 + Ayra DMX Tester
Artikelnr: 9000-0061-1084
- Adviesprijs
- 48,50
- Nu als combinatie voor
- 47,00
- Jouw voordeel
- 1,50
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
2x Cameo DMX EX 010
Artikelnr: 9000-0061-1077
x2
- Adviesprijs
- 82,-
- Nu als combinatie voor
- 79,-
- Jouw voordeel
- 3,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 8 werkdagen
2x Cameo DMX EX 010
Artikelnr: 9000-0061-1081
x2
- Adviesprijs
- 82,-
- Nu als combinatie voor
- 79,-
- Jouw voordeel
- 3,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 8 werkdagen
5x Cameo DMX EX 010
Artikelnr: 9000-0061-1078
x5
- Adviesprijs
- 205,-
- Nu als combinatie voor
- 192,-
- Jouw voordeel
- 13,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 8 werkdagen
5x Cameo DMX EX 010
Artikelnr: 9000-0061-1082
x5
- Adviesprijs
- 205,-
- Nu als combinatie voor
- 192,-
- Jouw voordeel
- 13,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 8 werkdagen
10x Cameo DMX EX 010
Artikelnr: 9000-0061-1079
x10
- Adviesprijs
- 410,-
- Nu als combinatie voor
- 381,-
- Jouw voordeel
- 29,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 8 werkdagen
10x Cameo DMX EX 010
Artikelnr: 9000-0061-1083
x10
- Adviesprijs
- 410,-
- Nu als combinatie voor
- 381,-
- Jouw voordeel
- 29,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 8 werkdagen
Andere producten van Cameo
Zoek alle producten van het merk Cameo-
-27%Adviesprijs 89,- 65,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
-
Extra voordeel -14%Adviesprijs 71,- 61,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
-
AANBIEDING Extra voordeel -33%Adviesprijs 31,- 20,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie DMX-kabels-
54,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
-
44,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
-
-15% extra26,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 25,- 16,15Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis
Gerelateerde producten van Cameo
Zoek alle producten van het merk Cameo in de categorie DMX-kabels-
AANBIEDING Extra voordeel -33%Adviesprijs 31,- 20,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis