Pioneer DJ DJM-A9 inclusief flightcase
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (1)
Pioneer DJ DJM-A9 4-kanaals DJ-mixer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 3.225,-
€ 2.448,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal lijnkanalen | 4 |
| Audio over USB | nee |
| Formaat DJ Mixer | niet gespecificeerd |
| Outputs | RCA (tulp), 6,3 mm TRS (jack), 3,5 mm TRS (minijack), XLR, s/p dif (digitaal) |
| Effecten | ja |
| Microfooningang | ja |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| EQ kill-functie | nee |
| Booth output | ja |
| Kleur | zwart |
| Type hoofdtelefoonaansluiting | 3.5 mm minijack, 6.3 mm jack |
| Master-kanaal 1 | draaiknop |
|---|---|
| Master-kanaal 2 | ja, op basis van master output 1 |
| Crossfader-curve instelbaar | nee |
| EQ lijnkanalen | 3-bands |
| Faderstart-ondersteuning | nee |
| Rec/booth-output | beide, los |
| Type microfoonaansluiting | 6.3 mm jack, XLR |
| Positie microfoonaansluiting | achter |
| Positie hoofdtelefoonaansluiting | boven |
| Rackmount-kit beschikbaar | nee |
| Crossfader-toewijzing | ja |
| Inhoud starterset | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 11:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 13:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL