Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 draagtas voor 25 inch DJ controller
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 149,-
-44%
€ 84,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (2)
Gator Cases G-CLUB CONTROL draagtas voor 19 inch DJ controller
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 101,-
€ 67,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geschikt voor merk | Pioneer DJ |
| Kortste binnenzijde | 5 - 9.9 cm |
| Langste binnenzijde | 45 - 49.9 cm |
|---|---|
| Middelste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Soort bescherming | tas |
Gator Cases G-CLUB-CONTROL-27BP rugzak voor 27 inch DJ controller
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 251,-
€ 224,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geschikt voor merk | universeel |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
| Langste binnenzijde | 70 - 74.9 cm |
|---|---|
| Middelste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Soort bescherming | softcase met rits |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Gator Cases G-CLUB CONTROL 25
- Adviesprijs € 168,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 163,-
Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 + Devine PRO 4000
- Adviesprijs € 133,-
- Jouw voordeel € 9,-
- Nu als combinatie voor € 124,-
Twijfel je of de Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 draagtas voor 25 inch DJ controller bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Gator Cases G-CLUB CONTROL 25
Artikelnr: 9000-0063-8250
-
2x
- Adviesprijs € 168,-
- Nu als combinatie voor € 163,-
- Jouw voordeel € 5,-
Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 + Devine PRO 4000
Artikelnr: 9000-0063-8249
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 draagtas voor 25 inch DJ controller € 84,-
- 1 x Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon € 49,-
- Adviesprijs € 133,-
- Nu als combinatie voor € 124,-
- Jouw voordeel € 9,-
Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 + Penn Elcom
Artikelnr: 9000-0063-8251
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 draagtas voor 25 inch DJ controller € 84,-
- 1 x Penn Elcom D2101L tour label, 130 x 85 mm € 6,95
- Adviesprijs € 90,95
- Nu als combinatie voor € 90,-
- Jouw voordeel € 0,95
Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0063-8252
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 draagtas voor 25 inch DJ controller € 84,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 6-voudig € 7,90
- Adviesprijs € 91,90
- Nu als combinatie voor € 91,-
- Jouw voordeel € 0,90
Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 + Decksaver
Artikelnr: 9000-0063-8254
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-CLUB CONTROL 25 draagtas voor 25 inch DJ controller € 84,-
- 1 x Decksaver Numark NS6 stofkap € 73,-
- Adviesprijs € 157,-
- Nu als combinatie voor € 148,-
- Jouw voordeel € 9,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator CasesGator Cases GKBE-88 Economy keyboard gigbag 88 toetsen, 150 x 48 x 13 cm
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 65,-
€ 39,-
Gator Cases GK-1610 gigbag voor MIDI keyboard / controller 41x25x8 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 54,-
€ 48,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Controller-tassen & koffersPioneer DJ DJC-1000 BAG flightbag voor XDJ-1000 en XDJ-1000MK2
Op voorraad
Adviesprijs
€ 103,-
€ 91,-
Analog Cases GLIDE case for 3x Teenage Engineering Pocket Operators
Op voorraad
Adviesprijs
€ 57,-
€ 51,-
Gerelateerde producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator Cases in de categorie Controller-tassen & koffersGator Cases GK-1610 gigbag voor MIDI keyboard / controller 41x25x8 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 54,-
€ 48,-
Gator Cases G-CLUB CONTROL draagtas voor 19 inch DJ controller
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 101,-
€ 67,-
Gator Cases GU-EVA-2314-3 58,4 x 35,6 x 7,6 cm medium EVA tas voor controller
Op voorraad
Adviesprijs
€ 127,-
€ 70,-