Emma Electronic StinkBug overdrive
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 179,-
-11%
€ 159,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (2)
| Adapter meegeleverd | nee |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type toonregeling | éénknops toonregeling |
|---|---|
| Type vervorming | clean boost, overdrive |
| Variabel voltage | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Voltage | 9V |
| Voorzien van buizen | nee |
| Adapter meegeleverd | nee |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type toonregeling | ~ |
|---|---|
| Type vervorming | overdrive, distortion |
| Variabel voltage | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Voltage | 9V |
| Voorzien van buizen | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Emma Electronic StinkBug + Boss PSA-230S
- Adviesprijs € 194,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 192,-
Emma Electronic StinkBug + RockBoard Gold Series
- Adviesprijs € 166,40
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 166,-
Combinatievoordeel
Emma Electronic StinkBug + Boss PSA-230S
Artikelnr: 9000-0082-1067
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x Boss PSA-230S adapter € 35,-
- Adviesprijs € 194,-
- Nu als combinatie voor € 192,-
- Jouw voordeel € 2,-
Emma Electronic StinkBug + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8933
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 7,40
- Adviesprijs € 166,40
- Nu als combinatie voor € 166,-
- Jouw voordeel € 0,40
Emma Electronic StinkBug + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8934
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 166,80
- Nu als combinatie voor € 166,-
- Jouw voordeel € 0,80
Emma Electronic StinkBug + adapter
Artikelnr: 9000-0082-1068
-
+
-
- Adviesprijs € 170,25
- Nu als combinatie voor € 169,-
- Jouw voordeel € 1,25
Emma Electronic StinkBug + Rockpower 50 NT EU
Artikelnr: 9000-0082-1069
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 170,75
- Nu als combinatie voor € 169,-
- Jouw voordeel € 1,75
Emma Electronic StinkBug + Truetone TRT-04
Artikelnr: 9000-0082-1071
-
+
-
- Adviesprijs € 208,-
- Nu als combinatie voor € 203,-
- Jouw voordeel € 5,-
Emma Electronic StinkBug + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0082-1073
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 168,95
- Nu als combinatie voor € 167,-
- Jouw voordeel € 1,95
Emma Electronic StinkBug + Ernie Ball 6048 Classic Instrument Cable,
Artikelnr: 9000-0082-1074
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x Ernie Ball 6048 Classic Instrument Cable, 3 meter, zwart € 19,95
- Adviesprijs € 178,95
- Nu als combinatie voor € 177,-
- Jouw voordeel € 1,95
Emma Electronic StinkBug + Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0082-1075
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 167,10
- Nu als combinatie voor € 166,-
- Jouw voordeel € 1,10
Emma Electronic StinkBug + Innox PBO 04
Artikelnr: 9000-0082-1077
-
+
-
- Adviesprijs € 214,-
- Nu als combinatie voor € 208,-
- Jouw voordeel € 6,-
Emma Electronic StinkBug + RockBoard TRES 3.0 B
Artikelnr: 9000-0082-1078
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x RockBoard TRES 3.0 B pedalboard met gig bag € 98,-
- Adviesprijs € 257,-
- Nu als combinatie voor € 250,-
- Jouw voordeel € 7,-
Emma Electronic StinkBug + Boss BCB-90X Pedal Board
Artikelnr: 9000-0082-1080
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x Boss BCB-90X Pedal Board € 221,-
- Adviesprijs € 380,-
- Nu als combinatie voor € 368,-
- Jouw voordeel € 12,-
Emma Electronic StinkBug + Fazley SP-T
Artikelnr: 9000-0082-1081
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x Fazley SP-T chromatische stagetuner + effectvoeding € 49,-
- Adviesprijs € 208,-
- Nu als combinatie voor € 202,-
- Jouw voordeel € 6,-
Emma Electronic StinkBug + Truetone TRT-02
Artikelnr: 9000-0082-1070
-
+
-
- Adviesprijs € 189,-
- Nu als combinatie voor € 186,-
- Jouw voordeel € 3,-
Emma Electronic StinkBug + Ernie Ball 6220 Flat Ribbon Patch Cables
Artikelnr: 9000-0082-1076
-
+
-
- 1 x Emma Electronic StinkBug overdrive € 159,-
- 1 x Ernie Ball 6220 Flat Ribbon Patch Cables patchkabels haaks 7.5 cm (set van 3) € 22,25
- Adviesprijs € 181,25
- Nu als combinatie voor € 179,-
- Jouw voordeel € 2,25
Levertijd onbekend
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Distortion & OverdriveNUX NOD-3 Morning Star Overdrive blues-breaker effectpedaal
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 69,-
€ 49,-