Roland LX-9 PW digitale piano wit hoogglans
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 5.230,-
-19%
€ 4.211,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (2)
Roland LX-9 PE digitale piano zwart hoogglans
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 5.230,-
€ 4.299,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | groot |
| Gewicht | 130 - 139.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart hoogglans |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| polyfonie (maximaal) | 256 |
| ingebouwde versterker | 2x 13 W, 2x 14 W, 2x 21 W, 2x 33 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB, Bluetooth |
| aantal begeleidingsstijlen | geen |
| Type display | Oled |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | nee |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, audio-streaming via bluetooth, klankbewerking (piano), transpositie, fine-tuning, temperamenten, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid, energy-saver |
| Inclusief | handleiding (fysiek), hoofdtelefoonhaak, veiligheidsinstructies (fysiek), songbook (fysiek) |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 16 |
| Klankbron digitale piano | samples (overige), physical Modeling (piano) |
Roland LX-9 CH digitale piano zwart
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 4.490,-
€ 3.859,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | groot |
| Gewicht | 130 - 139.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| polyfonie (maximaal) | 256 |
| ingebouwde versterker | 2x 13 W, 2x 14 W, 2x 21 W, 2x 33 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB, Bluetooth |
| aantal begeleidingsstijlen | geen |
| Type display | Oled |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | nee |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, audio-streaming via bluetooth, klankbewerking (piano), transpositie, fine-tuning, temperamenten, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid, energy-saver |
| Inclusief | handleiding (fysiek), hoofdtelefoonhaak, veiligheidsinstructies (fysiek), songbook (fysiek) |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 16 |
| Klankbron digitale piano | samples (overige), physical Modeling (piano) |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Roland LX-9 PW + 2x Devine JACM/5
- Nu als combinatie voor € 4.224,90
Roland LX-9 PW + Sennheiser HD 280 PRO
- Nu als combinatie voor € 4.292,-
Twijfel je of de Roland LX-9 PW digitale piano wit hoogglans bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Roland LX-9 PW + 2x Devine JACM/5
Artikelnr: 9000-0124-8126
-
+
-
2x
- 1 x Roland LX-9 PW digitale piano wit hoogglans € 4.211,-
- 2 x Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter € 6,95
- € 4.224,90
Roland LX-9 PW + Sennheiser HD 280 PRO
Artikelnr: 9000-0124-8130
-
+
-
- 1 x Roland LX-9 PW digitale piano wit hoogglans € 4.211,-
- 1 x Sennheiser HD 280 PRO hoofdtelefoon € 81,-
- € 4.292,-
Roland LX-9 PW + Devine PRO 5000
Artikelnr: 9000-0124-8131
-
+
-
- 1 x Roland LX-9 PW digitale piano wit hoogglans € 4.211,-
- 1 x Devine PRO 5000 studio hoofdtelefoon € 55,-
- € 4.266,-
Roland LX-9 PW + Roland RH-300
Artikelnr: 9000-0124-8132
-
+
-
- € 4.385,-
Roland LX-9 PW + Sennheiser HD 600
Artikelnr: 9000-0124-8133
-
+
-
- 1 x Roland LX-9 PW digitale piano wit hoogglans € 4.211,-
- 1 x Sennheiser HD 600 versie 2019 studio hoofdtelefoon € 315,-
- € 4.526,-
Roland LX-9 PW + Innox PB 10W
Artikelnr: 9000-0124-8134
-
+
-
- 1 x Roland LX-9 PW digitale piano wit hoogglans € 4.211,-
- 1 x Innox PB 10W pianobank hoogglans wit € 89,-
- € 4.300,-
Roland LX-9 PW + Roland RPB-300WH
Artikelnr: 9000-0124-8135
-
+
-
- € 4.340,-
Roland LX-9 PW + AKG K92
Artikelnr: 9000-0124-8128
-
+
-
- € 4.258,-