Medeli SP4200 Piano starterset Deluxe
Adviesprijs
€ 912,-
-3%
€ 889,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = dinsdag in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (4)
Medeli SP4200 digitale piano
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 675,-
€ 659,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | klavier zonder onderstel |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart |
| inclusief pedalen | nee |
| polyfonie (maximaal) | 128 |
| ingebouwde versterker | 2x 10 W, 2x 25 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out, MIDI over USB |
| aantal begeleidingsstijlen | 201 - 300 |
| Type display | LCD, monochroom |
| Lyrics/score-weergave | nee |
|---|---|
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, transpositie, fine-tuning, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid, energy-saver |
| Inclusief | handleiding (fysiek), lessenaar |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 4 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Medeli SP4200/WH digitale piano wit
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 665,-
€ 659,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | klavier zonder onderstel |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| Kleur behuizing | wit |
| inclusief pedalen | nee |
| polyfonie (maximaal) | 128 |
| ingebouwde versterker | 2x 10 W, 2x 25 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out, MIDI over USB |
| aantal begeleidingsstijlen | 201 - 300 |
| Type display | LCD, monochroom |
| Lyrics/score-weergave | nee |
|---|---|
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, transpositie, fine-tuning, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid, energy-saver |
| Inclusief | handleiding (fysiek), lessenaar |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 4 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Medeli SP4200 Piano starterset Basic
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 729,50
€ 711,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | klavier zonder onderstel |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart |
| inclusief pedalen | nee |
| polyfonie (maximaal) | 128 |
| ingebouwde versterker | 2x 10 W, 2x 25 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out, MIDI over USB |
| aantal begeleidingsstijlen | 201 - 300 |
| Type display | LCD, monochroom |
| Lyrics/score-weergave | nee |
|---|---|
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, transpositie, fine-tuning, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid, energy-saver |
| Inclusief | handleiding (fysiek), hoofdtelefoon, lessenaar, bank/kruk, keyboardstatief |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 4 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Medeli SP4200/WH Piano starterset Basic
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 729,50
€ 711,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | klavier zonder onderstel |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| Kleur behuizing | wit |
| inclusief pedalen | nee |
| polyfonie (maximaal) | 128 |
| ingebouwde versterker | 2x 10 W, 2x 25 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out, MIDI over USB |
| aantal begeleidingsstijlen | 201 - 300 |
| Type display | LCD, monochroom |
| Lyrics/score-weergave | nee |
|---|---|
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, transpositie, fine-tuning, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid, energy-saver |
| Inclusief | handleiding (fysiek), hoofdtelefoon, lessenaar, bank/kruk, keyboardstatief |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 4 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 64 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 64 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Medeli SP4200 Piano starterset Deluxe bij je past? Doe de check.