Korg XE20 digitale piano
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 929,-
-33%
€ 619,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (2)
Korg XE20SP digitale piano
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.235,-
€ 698,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 20 - 24.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| polyfonie (maximaal) | 184 |
| ingebouwde versterker | 2x 18 W |
| aantal begeleidingsstijlen | 51 - 100 |
| Type display | LCD, monochroom |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | nee |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, transpositie, fine-tuning, split (links en rechts andere klanken), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Inclusief | lessenaar |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
Korg XE20 + onderstel + hoofdtelefoon + bank
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 842,-
€ 821,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart |
| inclusief pedalen | ja, 1 |
| polyfonie (maximaal) | 184 |
| ingebouwde versterker | 2x 18 W |
| aantal begeleidingsstijlen | 51 - 100 |
| Type display | LCD, monochroom |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | nee |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, transpositie, fine-tuning, split (links en rechts andere klanken), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Inclusief | lessenaar |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 44 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 44 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Korg XE20 + Fazley KeyNote Sheet
- Adviesprijs € 626,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 625,-
Korg XE20 + Korg STB1-BK
- Adviesprijs € 718,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 712,-
Twijfel je of de Korg XE20 digitale piano bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Korg XE20 + Fazley KeyNote Sheet
Artikelnr: 9000-0095-9472
-
+
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Fazley KeyNote Sheet 88 muzieknoten-stickers voor piano en keyboard € 7,50
- Adviesprijs € 626,50
- Nu als combinatie voor € 625,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Korg STB1-BK
Artikelnr: 9000-0059-4093
-
+
-
- Adviesprijs € 718,-
- Nu als combinatie voor € 712,-
- Jouw voordeel € 6,-
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Devine PRO 5000
Artikelnr: 9000-0059-3409
-
+
-
- Adviesprijs € 674,-
- Nu als combinatie voor € 668,-
- Jouw voordeel € 6,-
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0059-3410
-
+
-
- € 623,98
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Innox PB 10B
Artikelnr: 9000-0059-4094
-
+
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Innox PB 10B pianobank zwart € 89,-
- Adviesprijs € 708,-
- Nu als combinatie voor € 694,-
- Jouw voordeel € 14,-
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Innox INA DOUBLE Pro
Artikelnr: 9000-0059-4549
-
+
-
- Adviesprijs € 648,-
- Nu als combinatie voor € 645,-
- Jouw voordeel € 3,-
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Innox DX 11
Artikelnr: 9000-0059-4550
-
+
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Innox DX 11 keyboardbank € 29,-
- Adviesprijs € 648,-
- Nu als combinatie voor € 643,-
- Jouw voordeel € 5,-
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Innox DX 22
Artikelnr: 9000-0059-4551
-
+
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Innox DX 22 keyboardbank € 45,-
- Adviesprijs € 664,-
- Nu als combinatie voor € 657,-
- Jouw voordeel € 7,-
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Devine PRO 1000
Artikelnr: 9000-0059-4552
-
+
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- Adviesprijs € 631,50
- Nu als combinatie voor € 630,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Devine PRO 1000 + Innox INA DOUBLE Pro
Artikelnr: 9000-0059-4553
-
+
-
+
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- 1 x Innox INA DOUBLE Pro keyboard statief € 29,-
- Adviesprijs € 660,50
- Nu als combinatie voor € 656,-
- Jouw voordeel € 4,50
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Korg STB1-BK + Devine PRO 1000
Artikelnr: 9000-0059-4556
-
+
-
+
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Korg STB1-BK onderstel voor B1-BK (zwart) € 99,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- Adviesprijs € 730,50
- Nu als combinatie voor € 723,-
- Jouw voordeel € 7,50
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Korg STB1-BK + Innox DX 11
Artikelnr: 9000-0059-4557
-
+
-
+
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Korg STB1-BK onderstel voor B1-BK (zwart) € 99,-
- 1 x Innox DX 11 keyboardbank € 29,-
- Adviesprijs € 747,-
- Nu als combinatie voor € 736,-
- Jouw voordeel € 11,-
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Korg STB1-BK + Innox DX 22
Artikelnr: 9000-0059-4558
-
+
-
+
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Korg STB1-BK onderstel voor B1-BK (zwart) € 99,-
- 1 x Innox DX 22 keyboardbank € 45,-
- Adviesprijs € 763,-
- Nu als combinatie voor € 750,-
- Jouw voordeel € 13,-
Levertijd onbekend
Korg XE20 + MusicSales Really Easy Piano + MusicSales Really Easy Piano + MusicSales
Artikelnr: 9000-0059-3997
-
+
-
+
-
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x MusicSales Really Easy Piano 50 Hit Songs songbook € 21,95
- 1 x MusicSales Really Easy Piano Disney songbook € 19,20
- 1 x MusicSales - The Blues Play-a-long and solos collection € 33,-
- Adviesprijs € 693,15
- Nu als combinatie voor € 684,-
- Jouw voordeel € 9,15
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Devine PRO 1000 + Innox INA DOUBLE Pro + Innox DX 11
Artikelnr: 9000-0059-4554
-
+
-
+
-
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- 1 x Innox INA DOUBLE Pro keyboard statief € 29,-
- 1 x Innox DX 11 keyboardbank € 29,-
- Adviesprijs € 689,50
- Nu als combinatie voor € 680,-
- Jouw voordeel € 9,50
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Devine PRO 1000 + Innox INA DOUBLE Pro + Innox DX 22
Artikelnr: 9000-0059-4555
-
+
-
+
-
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- 1 x Innox INA DOUBLE Pro keyboard statief € 29,-
- 1 x Innox DX 22 keyboardbank € 45,-
- Adviesprijs € 705,50
- Nu als combinatie voor € 694,-
- Jouw voordeel € 11,50
Levertijd onbekend
Korg XE20 + Korg STB1-BK + Devine PRO 1000 + Innox DX 11
Artikelnr: 9000-0059-4559
-
+
-
+
-
-
- 1 x Korg XE20 digitale piano € 619,-
- 1 x Korg STB1-BK onderstel voor B1-BK (zwart) € 99,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- 1 x Innox DX 11 keyboardbank € 29,-
- Adviesprijs € 759,50
- Nu als combinatie voor € 747,-
- Jouw voordeel € 12,50
Levertijd onbekend
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Digitale piano'sCasio Celviano AP-470 BK digitale piano zwart
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.359,-
€ 939,-