Pearl PBC-121B Primero Box Cajon Figured Cherry
Populair
Adviesprijs
€ 142,-
-16%
€ 119,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 11 stuks op voorraad in ons magazijn
(en nog 130 stuks op voorraad bij de leverancier)
(en nog 130 stuks op voorraad bij de leverancier)
Bekijk ook eens (1)
Pearl PBC-120B Primero Box Cajon Abstract Red
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 135,-
€ 127,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Cajon-finish | |
| Cajon-kleur | houtnerven zichtbaar, donker hout, rood |
| Type cajon | string-cajon |
| Cajon-snaren | gitaarsnaren |
| Switch voor snaren | nee |
| Cajon-klank | fel en rijk met sterke bas |
| Zelfbouw-set | nee |
| Cajon-elektronica | geen elektronische componenten |
| Meegeleverde accessoires cajon | geen/niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal slagvlak | meranti |
| Materiaal body | fiberboard |
| Vorm cajon | normaal |
| Cajon-hoogte | 46 - 50 cm |
| Cajon-breedte | 26 - 30 cm |
| Cajon-diepte | 26 - 30 cm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 11 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Combinatievoordeel
Pearl Primero Box Cajon Figured Cherry + Vic Firth CB1 Cajon Bru-llet
- Adviesprijs € 168,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 165,-
Pearl Primero Box Cajon Figured Cherry + Protection Racket
- Adviesprijs € 195,-
- Jouw voordeel € 8,-
- Nu als combinatie voor € 187,-
Twijfel je of de Pearl PBC-121B Primero Box Cajon Figured Cherry bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Pearl Primero Box Cajon Figured Cherry + Vic Firth CB1 Cajon Bru-llet
Artikelnr: 9000-0067-2836
-
+
-
- 1 x Pearl PBC-121B Primero Box Cajon Figured Cherry € 119,-
- 1 x Vic Firth CB1 Cajon Bru-llet cajon brushes € 49,-
- Adviesprijs € 168,-
- Nu als combinatie voor € 165,-
- Jouw voordeel € 3,-
Pearl Primero Box Cajon Figured Cherry + Protection Racket
Artikelnr: 9000-0067-2838
-
+
-
- 1 x Pearl PBC-121B Primero Box Cajon Figured Cherry € 119,-
- 1 x Protection Racket Classic flightbag voor cajon € 76,-
- Adviesprijs € 195,-
- Nu als combinatie voor € 187,-
- Jouw voordeel € 8,-
Andere producten van Pearl
Zoek alle producten van het merk PearlPearl PMTBG Gig Bag hoezenset voor Pearl Midtown-shellset
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 149,-
€ 133,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie CajonsSchlagwerk CP404BLK 2inOne Snare Cajon (berkenhout zwarte print)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 197,-
€ 169,-
Filters