Konig & Meyer 23755 microfoonhengel
Populair
Adviesprijs
€ 94,-
-20%
€ 75,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (5)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|
| Maximale lengte boompole | 150 - 199 cm |
|---|
Konig & Meyer 23765 microfoonhengel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 139,-
€ 105,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|
| Maximale lengte boompole | 300 - 349 cm |
|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|
| Maximale lengte boompole | 150 - 199 cm |
|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|
| Maximale lengte boompole | 250 - 299 cm |
|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|
| Maximale lengte boompole | 350 - 399 cm |
|---|
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Konig & Meyer 23755 + shockmount
- Adviesprijs € 171,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 167,-
Twijfel je of de Konig & Meyer 23755 microfoonhengel bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Konig & Meyer 23755 + shockmount
Artikelnr: 9000-0044-6094
-
+
-
- Adviesprijs € 171,-
- Nu als combinatie voor € 167,-
- Jouw voordeel € 4,-
Levertijd onbekend
Konig & Meyer 23755 + microfoon + kabel
Artikelnr: 9000-0044-6027
-
+
-
+
-
- 1 x Konig & Meyer 23755 microfoonhengel € 75,-
- 1 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- 1 x Sony ECM-VG1 € 262,-
- Adviesprijs € 343,95
- Nu als combinatie voor € 339,-
- Jouw voordeel € 4,95
Levertijd onbekend
Andere producten van Konig & Meyer
Zoek alle producten van het merk Konig & MeyerKonig & Meyer 21338 tussenpaal met wind-up mechanisme
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 133,-
€ 126,-