Laney Digbeth Foundry 100W 1x12 inch basgitaarversterker combo
0
nog geen reviews
schrijf een review
Populair
Adviesprijs
€ 399,-
€ 395,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
(en nog 27 stuks op voorraad bij de leverancier)
(en nog 27 stuks op voorraad bij de leverancier)
Bekijk ook eens (5)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Goes
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Apeldoorn
Laney Digbeth Foundry 200W 1x15 inch basgitaarversterker combo
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 529,-
€ 524,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | transistor |
| Vermogen in Watt | 151 - 200 Watt |
| aantal luidsprekers | 1 |
| luidsprekerdiameter | 15 inch |
| Ingebouwde tweeter | nee |
| basreflex-poort | ja |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| amp-modeling | nee |
|---|---|
| Ingebouwde effecten | geen |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Aux-in, Footswitch, Hoofdtelefoon |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Kleur | zwart |
| Gewicht | 15 - 19.9 kg |
Laney Digbeth Foundry 30W 1x8 inch basgitaarversterker combo
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 199,-
€ 197,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | transistor |
| Vermogen in Watt | 21 - 30 Watt |
| aantal luidsprekers | 1 |
| luidsprekerdiameter | 8 inch |
| Ingebouwde tweeter | nee |
| basreflex-poort | nee |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| amp-modeling | nee |
|---|---|
| Ingebouwde effecten | geen |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| effects loop | nee |
| Aansluitingen | Aux-in, Hoofdtelefoon |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Kleur | zwart |
| Gewicht | 5 - 9.9 kg |
Laney Digbeth Foundry 50W 1x10 inch basgitaarversterker combo
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 299,-
€ 290,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | transistor |
| Vermogen in Watt | 31 - 50 Watt |
| aantal luidsprekers | 1 |
| luidsprekerdiameter | 10 inch |
| Ingebouwde tweeter | nee |
| basreflex-poort | ja |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| amp-modeling | nee |
|---|---|
| Ingebouwde effecten | geen |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Aux-in, Footswitch, Hoofdtelefoon |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Kleur | zwart |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 28 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 28 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Demo
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Combinatievoordeel
Laney Digbeth 100W + Devine GIT 55 PRO
- Adviesprijs € 404,95
- Jouw voordeel € 1,95
- Nu als combinatie voor € 403,-
Laney Digbeth 100W + Fazley KATO SGSL-BLK
- Adviesprijs € 403,95
- Jouw voordeel € 1,95
- Nu als combinatie voor € 402,-
Twijfel je of de Laney Digbeth Foundry 100W 1x12 inch basgitaarversterker combo bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Laney Digbeth 100W + Devine GIT 55 PRO
Artikelnr: 9000-0148-2430
-
+
-
- 1 x Laney Digbeth Foundry 100W 1x12 inch basgitaarversterker combo € 395,-
- 1 x Devine GIT 55 PRO gitaarkabel mono jack-jack haaks 5.5 meter € 9,95
- Adviesprijs € 404,95
- Nu als combinatie voor € 403,-
- Jouw voordeel € 1,95
Laney Digbeth 100W + Fazley KATO SGSL-BLK
Artikelnr: 9000-0148-2432
-
+
-
- 1 x Laney Digbeth Foundry 100W 1x12 inch basgitaarversterker combo € 395,-
- 1 x Fazley KATO SGSL-BLK gitaarband katoen zwart € 8,95
- Adviesprijs € 403,95
- Nu als combinatie voor € 402,-
- Jouw voordeel € 1,95
Laney Digbeth 100W + Innox IGS 05
Artikelnr: 9000-0148-2434
-
+
-
- 1 x Laney Digbeth Foundry 100W 1x12 inch basgitaarversterker combo € 395,-
- 1 x Innox IGS 05 universele gitaarstandaard € 7,95
- Adviesprijs € 402,95
- Nu als combinatie voor € 402,-
- Jouw voordeel € 0,95
Laney Digbeth 100W + Devine GIT6/B
Artikelnr: 9000-0148-2435
-
+
-
- 1 x Laney Digbeth Foundry 100W 1x12 inch basgitaarversterker combo € 395,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 406,25
- Nu als combinatie voor € 404,-
- Jouw voordeel € 2,25
Laney Digbeth 100W + Devine GIT55 Performer
Artikelnr: 9000-0148-2436
-
+
-
- 1 x Laney Digbeth Foundry 100W 1x12 inch basgitaarversterker combo € 395,-
- 1 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 403,95
- Nu als combinatie voor € 402,-
- Jouw voordeel € 1,95
Laney Digbeth 100W + DRUMnBASE VP&A-ORD
Artikelnr: 9000-0148-2437
-
+
-
- 1 x Laney Digbeth Foundry 100W 1x12 inch basgitaarversterker combo € 395,-
- 1 x DRUMnBASE VP&A-ORD Vintage Persion Pedal&Amp Original Red tapijt 80 x 60 cm € 37,-
- Adviesprijs € 432,-
- Nu als combinatie voor € 428,-
- Jouw voordeel € 4,-
Laney Digbeth 100W + Devine PRO 2000
Artikelnr: 9000-0148-2438
-
+
-
- 1 x Laney Digbeth Foundry 100W 1x12 inch basgitaarversterker combo € 395,-
- 1 x Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon € 29,-
- Adviesprijs € 424,-
- Nu als combinatie voor € 419,-
- Jouw voordeel € 5,-
Laney Digbeth 100W + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0148-2431
-
+
-
- 1 x Laney Digbeth Foundry 100W 1x12 inch basgitaarversterker combo € 395,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 409,95
- Nu als combinatie voor € 407,-
- Jouw voordeel € 2,95
Andere producten van Laney
Zoek alle producten van het merk LaneyLaney BCC Lionheart Loudpedal Tom Quayle gitaarversterker in pedaalformaat 60W
Op voorraad bij de leverancier
Adviesprijs
€ 449,-
€ 434,-
Laney BCC Ironheart Loudpedal Martin Miller gitaarversterker in pedaalformaat 60W
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 449,-
€ 434,-
Laney Digbeth Foundry 50W 1x10 inch basgitaarversterker combo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 290,-
Laney Digbeth Foundry 30W 1x8 inch basgitaarversterker combo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 199,-
€ 197,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Basgitaarversterker comboMarkbass CMD JB Players School 15 inch basversterker combo
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 749,-
€ 579,-
Markbass Marcus Miller CMD 101 Micro 60 basgitaarversterkercombo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 529,-
€ 489,-
Blackstar FLY 3 Bass Stereo Pack mini stereo basgitaarversterker
4.2
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 169,-
€ 144,-
Gerelateerde producten van Laney
Zoek alle producten van het merk Laney in de categorie Basgitaarversterker comboLaney Digbeth Foundry 200W 1x15 inch basgitaarversterker combo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 529,-
€ 524,-
Laney DB200-210 Digbeth Series 200W basgitaarversterker combo
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 875,-
€ 609,-
Laney Digbeth Foundry 50W 1x10 inch basgitaarversterker combo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 290,-
Laney Digbeth Foundry 30W 1x8 inch basgitaarversterker combo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 199,-
€ 197,-