Bax-shop.nl | 120 dagen Niet goed geld terug

Ferrofish SFP Module Singlemode MADI I/O upgrade voor Pulse 16

Online voorraadstatus:
 Niet op voorraad

Ontvang binnen circa 14 werkdagen

Winkelvoorraad
Goes
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Goes
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Snel leverbaar
Antwerpen
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Antwerpen
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 17:00
zondag gesloten
 Snel leverbaar
Rotterdam
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Rotterdam
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 21:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Snel leverbaar
Amsterdam
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Amsterdam
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Snel leverbaar
Apeldoorn
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Apeldoorn
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag gesloten
 Snel leverbaar
bekijk ook eens (1)
Ferrofish SFP Module Singlemode MADI I/O upgrade voor Pulse 16
Artikelnr: 9000-0051-3621 Garantietermijn: Op dit product krijg je 3 jaar garantie.

Algemeen

Met de Ferrofish SFP Module breidt je de Pulse 16 audio converter uit met 64 in- en 64 out MADI-kanalen. Zo converteer je 16x16 analoge kanalen naar digitale MADI en ADAT met 192 kHz sample rates! 32 ADAT I/Os kunnen gebruikt worden voor het converteren of routen van en naar MADI optical signalen. Dit betreft de Singlemode module, wat betekent dat de MADI signalen over een grotere lengte verstuurd kunnen worden (tot over meer dan 2 kilometer!), en dat er een betere signaalkwaliteit en bandbreedte mogelijk vergeleken met Multimode kabels.

Specificaties

Productkenmerken

Type onderdeel connector

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht (incl. verpakking): 0 gr
Afmeting (incl. verpakking): nog niet bekend

Productspecificaties

  • Ferrofish SFP Module Singlemode
  • geschikt voor Pulse 16 audio converter
  • type MADI-signaal: single mode
  • aantal MADI kanalen: 64x64 I/O
  • conversiemogelijkheden: 16x16 analoog > MADI/ADAT
  • sample rate: tot 192 kHz
  • 32 ADAT I/O's conversiemogelijkheden van/naar MADI
Schrijf zelf een review Heb je een vraag over dit product?

Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.

Anderen kochten ook

  • Devine JACS/1.5 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 1.5 meter

    Devine JACS/1.5 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 1.5 meter

    € 2,89
  • Devine JACS/5 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 5 meter

    Devine JACS/5 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 5 meter

    € 6,95
  • Innox RP AC set met rackware accessoires

    Innox RP AC set met rackware accessoires

    € 4,14
  • Innox RP 1U 19 inch gesloten blindplaat

    Innox RP 1U 19 inch gesloten blindplaat

    € 3,67
  • Innox RP 2U 19 inch gesloten blindplaat

    Innox RP 2U 19 inch gesloten blindplaat

    € 5,-
  • Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 3-voudig

    Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 3-voudig

    € 5,95
  • Innox RP 1UV 19 inch ventilatieplaat

    Innox RP 1UV 19 inch ventilatieplaat

    € 4,21
  • Innox RP 3U 19 inch gesloten blindplaat

    Innox RP 3U 19 inch gesloten blindplaat

    € 6,05
  • Innox RP 4U 19 inch gesloten blindplaat

    Innox RP 4U 19 inch gesloten blindplaat

    € 7,25
  • Prodjuser flightcase rackware

    Prodjuser flightcase rackware

    € 9,55
  • Innox RP 3U2F 19 inch blindplaat met ventilatoren

    Innox RP 3U2F 19 inch blindplaat met ventilatoren

    € 24,70
  • Innox RP 2UV 19 inch ventilatieplaat

    Innox RP 2UV 19 inch ventilatieplaat

    € 5,20
  • Innox INA SR12 universeel rack met wielen 12U

    Innox INA SR12 universeel rack met wielen 12U

    € 89,-
  • Innox RP 5U 19 inch gesloten blindplaat

    Innox RP 5U 19 inch gesloten blindplaat

    € 9,80
  • Quiklok RS-10 tabletop 19 inch rack

    Quiklok RS-10 tabletop 19 inch rack

    € 39,-
  • Innox WS-03 19-inch studiorack

    Innox WS-03 19-inch studiorack

    € 89,-
  • Innox RP 3UV 19 inch ventilatieplaat

    Innox RP 3UV 19 inch ventilatieplaat

    € 7,50
  • DAP D7600 metalen 19 inch rack 12 U

    DAP D7600 metalen 19 inch rack 12 U

    € 119,-
  • Ferrofish Duplex 03 optische MADI-kabel 3 meter

    Ferrofish Duplex 03 optische MADI-kabel 3 meter

    € 27,-
  • Ferrofish Duplex 10 optische MADI-kabel 10 meter

    Ferrofish Duplex 10 optische MADI-kabel 10 meter

    € 32,-
  • Ferrofish Duplex 05 optische MADI-kabel 5 meter

    Ferrofish Duplex 05 optische MADI-kabel 5 meter

    € 31,-
  • Zaor RackRoll Classic modulair 19 inch rack kersen

    Zaor RackRoll Classic modulair 19 inch rack kersen

    € 578,-
  • Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon

    Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon

    € 26,-
  • Devine JACS/3 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 3 meter

    Devine JACS/3 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 3 meter

    € 4,72
  • Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon

    Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon

    € 40,-
  • Devine PRO 5000 studio hoofdtelefoon

    Devine PRO 5000 studio hoofdtelefoon

    € 69,-
  • Devine PRO 3000 studio hoofdtelefoon

    Devine PRO 3000 studio hoofdtelefoon

    € 30,-
  • Konig & Meyer 40900 19 inch rack - bureau

    Konig & Meyer 40900 19 inch rack - bureau

    € 85,-
  • Ferrofish Pulse 16 AD/DA & ADAT converter

    Ferrofish Pulse 16 AD/DA & ADAT converter

    € 909,-
  • Ferrofish officiële externe stekkeradapter

    Ferrofish officiële externe stekkeradapter

    € 50,-

Combinatievoordeel

Ferrofish SFP Module Singlemode + MADI optische kabel

Artikelnr: 9000-0053-5732
  • Ferrofish SFP Module Singlemode MADI I/O upgrade voor Pulse 16 +
  • Ferrofish Duplex 03 optische MADI-kabel 3 meter
  • Normaal € 143,-
  • Nu als combinatie voor € 140,-
  • Uw voordeel € 3,-
Niet op voorraad
Ontvang binnen circa 14 werkdagen