Ferrofish

Er zijn 18 producten gevonden
Sorteer op:
Filters
Wis alle toegepaste filters

Prijsklasse

Actuele voorraad

Merken

Categorieën

Aanbiedingen
Ferrofish Pulse 16 AD/DA & ADAT converter

Ferrofish Pulse 16 AD/DA & ADAT converter

De Ferrofish Pulse 16 AD/DA ADAT converter is professionele apparatuur voor grote studio's. Je converteert 16x analoog naar ADAT en andersom, met een maximale signaalkwaliteit van 96 kHz, 24 bit.

Op voorraad
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
€ 999,- € 910,-
Ferrofish B4000+ synthesizer expander

Ferrofish B4000+ synthesizer expander

De Ferrofish B4000+ synthesizer expander is een orgeluitbreiding die je uitnodigt om het aan te raken. Deze expander is voorzien van dissels en potentiometers om de beste Hammond B3-sound te vinden, aansturen en tweaken.

Ontvang binnen 4 weken

Bestel nu en ontvang binnen 4 weken
€ 467,- € 404,-
Ferrofish A32 Dante Singlemode 32x32 AD/DA, Dante, MADI & ADAT

Ferrofish A32 Dante Singlemode 32x32 AD/DA, Dante, MADI & ADAT

De Ferrofish A32 Dante Singlemode biedt naast 32x32 analoge I/O, Dante, MADI & ADAT-ondersteuning nog wat extra functionaliteit. De toegevoegde Single-mode configuratie maakt dat deze A32 extra geschikt is voor broadcasting.

Ontvang binnen 13 werkdagen

Bestel nu en ontvang binnen 13 werkdagen
€ 3999,- € 3047,-
Ferrofish A32 Singlemode 32x32 AD/DA, MADI & ADAT Converter

Ferrofish A32 Singlemode 32x32 AD/DA, MADI & ADAT Converter

De Ferrofish A32 Singlemode audio converter biedt naast de functionaliteit van de Ferrofish A32 extra mogelijkheden voor broadcasting toepassing, met name de Single-mode configuratie.

Ontvang binnen 13 werkdagen

Bestel nu en ontvang binnen 13 werkdagen
€ 2899,- € 2177,-
Ferrofish Duplex 03 optische MADI-kabel 3 meter

Ferrofish Duplex 03 optische MADI-kabel 3 meter

De Ferrofish Duplex 03-kabel is een 3 meter lange optische kabel voor het overdragen van MADI-signalen.

Op voorraad
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (€ 3,95)
€ 26,- € 22,50
Ferrofish Duplex 05 optische MADI-kabel 5 meter

Ferrofish Duplex 05 optische MADI-kabel 5 meter

De Ferrofish Duplex 05-kabel is een 5 meter lange optische kabel voor het overdragen van MADI-signalen.

Op voorraad
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (€ 3,95)
€ 33,- € 29,-
Ferrofish Duplex 10 optische MADI-kabel 10 meter

Ferrofish Duplex 10 optische MADI-kabel 10 meter

De Ferrofish Duplex 10-kabel is een 10 meter lange optische kabel voor het overdragen van MADI-signalen.

Op voorraad
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (€ 3,95)
€ 42,- € 36,-
Ferrofish officiële externe stekkeradapter

Ferrofish officiële externe stekkeradapter

De officiële stekkeradapter voor professionele Ferrofish hardware. Deze voeding is geschikt voor de Ferrofish A32, Pulse 16 en Verto audio converters.

Ontvang binnen 13 werkdagen

Bestel nu en ontvang binnen 13 werkdagen
€ 50,- € 43,-
Ferrofish Pulse 16MX 16x16 AD/DA, MADI & ADAT converter

Ferrofish Pulse 16MX 16x16 AD/DA, MADI & ADAT converter

De Ferrofish Pulse 16MX breidt de Pulse 16 uit met een optische MADI-aansluiting. Zo kan je al de 16x16 analoge audiokanalen toepassen @ 192 kHz voor optimale geluidsoverdracht. Een must-have voor in de studio.

Op voorraad
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
€ 1128,- € 1099,-
Ferrofish Pulse 16 Singlemode 16x16 AD/DA, ADAT converter

Ferrofish Pulse 16 Singlemode 16x16 AD/DA, ADAT converter

De Ferrofish Pulse 16 Singlemode breidt de Pulse 16 audio converter uit met een Single-mode SFP-module, voor singlemode broadcasting toepassingen. Verder is de Pulse 16 Singlemode voorzien van al het goede van de Pulse 16.

Ontvang binnen 13 werkdagen

Bestel nu en ontvang binnen 13 werkdagen
€ 1699,- € 1168,-
Ferrofish Rackmount-Kit voor Verto converters

Ferrofish Rackmount-Kit voor Verto converters

Ferrofish 19 inch Rackmount-Kit voor Ferrofish Verto digitale converters (Verto 32, Verto 64, Verto MX)

Ontvang binnen 13 werkdagen

Bestel nu en ontvang binnen 13 werkdagen
€ 52,- € 45,-
Ferrofish SFP Module Multimode

Ferrofish SFP Module Multimode

Ontvang binnen 13 werkdagen

Bestel nu en ontvang binnen 13 werkdagen
€ 116,- € 101,-
Ferrofish SFP Module Singlemode

Ferrofish SFP Module Singlemode

Ontvang binnen 13 werkdagen

Bestel nu en ontvang binnen 13 werkdagen
€ 116,- € 101,-
Ferrofish Verto 32 32x32 ADAT/Dante converter

Ferrofish Verto 32 32x32 ADAT/Dante converter

Met de Ferrofish Verto 32 haal je een professionele audio-oplossing in de studio dat het mogelijk maakt om ADAT-hardware aan te sluiten op een Dante/AES67 netwerk. Het is een compacte converter die intuïtief te gebruiken is.

Ontvang binnen 13 werkdagen

Bestel nu en ontvang binnen 13 werkdagen
Ferrofish Verto 64 64x64 ADAT/Dante converter

Ferrofish Verto 64 64x64 ADAT/Dante converter

De Ferrofish Verto 64 biedt de mogelijkheid om 64x64 ADAT audiokanalen aan te sluiten op een digitaal Dante/AES67 netwerk. Deze audio converter is voorzien van 8 ADAT I/Os, Word Clock I/O, en MIDI I/Os.

Op voorraad
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Ferrofish Verto MX 64x64 MADI/Dante converter

Ferrofish Verto MX 64x64 MADI/Dante converter

Met de Ferrofish Verto MX integreer je studiohardware met MADI-aansluitingen probleemloos in een Dante-netwerk met een sample rate tot 192 kHz. De Verto MX is een compacte oplossing voor de professionele live en studio-setup!

Ontvang binnen 13 werkdagen

Bestel nu en ontvang binnen 13 werkdagen
Ferrofish A32 Dante 32x32 AD/DA, Dante, MADI & ADAT Converter

Ferrofish A32 Dante 32x32 AD/DA, Dante, MADI & ADAT Converter

Met de Ferrofish A32 Dante beschik je over de "volledige" versie van de A32; naast de 32x32 analoge I/Os en 32x32 ADAT I/Os is de A32 Dante voorzien van, jawel, een Dante-aansluiting voor 64x64 I/O Dante-kanalen.

Op voorraad
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Ferrofish A32 32x32 AD/DA, MADI & ADAT Converter

Ferrofish A32 32x32 AD/DA, MADI & ADAT Converter

De Ferrofish A32 32x32 AD/DA is het ultieme werkpaard voor in de studio, live-rig of OB bus. De A32 is voorzien van 32x32 analoge I/O, plus voorzien van 32x32 ADAT I/O met S/PDIF switch, coaxial MADI I/O, en meer!

Op voorraad
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)