Ortega PTWO oplaadbare akoestische gitaarversterker met bluetooth
Adviesprijs
€ 90,-
€ 89,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (2)
Ortega Amplification Series PTWO-BU oplaadbare akoestische gitaarversterker met gigbag
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 110,-
€ 109,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Vermogen in Watt | 11 - 15 Watt |
| Aantal kanalen versterker | 1 |
| Effecten gitaarversterker | reverb, chorus, delay |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Ingangen versterker | hi-Z ingang (6.3 mm jack) |
| Uitgangen versterker | hoofdtelefoon |
| Extra functies versterker | geen |
| Ingebouwde tweeter | ja |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| Aansluitingen | Aux-in, Hoofdtelefoon, USB |
| Aantal kanalen | 1 |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 1 |
| amp-modeling | nee |
| effects loop | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal), chorus, delay |
| Kleur | bruin |
| luidsprekerdiameter | 3 inch |
| power attenuator | nee |
| type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
Ortega Amplification Series PTWO-E oplaadbare gitaarversterker met Bluetooth en effecten
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 100,-
€ 99,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Vermogen in Watt | 11 - 15 Watt |
| Aantal kanalen versterker | ~ |
| Effecten gitaarversterker | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Ingangen versterker | ~ |
| Uitgangen versterker | ~ |
| Extra functies versterker | ~ |
| Ingebouwde tweeter | ~ |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| Aansluitingen | Aux-in, Hoofdtelefoon, USB |
| Aantal kanalen | 1 |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 1 |
| amp-modeling | ja |
| effects loop | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal), chorus, delay |
| Kleur | aluminium / staal / zilver, grijs |
| luidsprekerdiameter | 3 inch |
| power attenuator | nee |
| type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ortega PTWO + Devine GIT3 Performer
- Adviesprijs € 98,95
- Jouw voordeel € 1,95
- Nu als combinatie voor € 97,-
Ortega PTWO + Innox IGS 03 MKII
- Adviesprijs € 96,50
- Jouw voordeel € 0,50
- Nu als combinatie voor € 96,-
Combinatievoordeel
Ortega PTWO + Devine GIT3 Performer
Artikelnr: 9000-0132-9397
-
+
-
- 1 x Ortega PTWO oplaadbare akoestische gitaarversterker met bluetooth € 89,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 98,95
- Nu als combinatie voor € 97,-
- Jouw voordeel € 1,95
Ortega PTWO + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0132-9399
-
+
-
- 1 x Ortega PTWO oplaadbare akoestische gitaarversterker met bluetooth € 89,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 96,50
- Nu als combinatie voor € 96,-
- Jouw voordeel € 0,50
Ortega PTWO + Devine PRO 1000
Artikelnr: 9000-0132-9400
-
+
-
- 1 x Ortega PTWO oplaadbare akoestische gitaarversterker met bluetooth € 89,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- Adviesprijs € 101,50
- Nu als combinatie voor € 100,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ortega PTWO + Devine PRO 2000
Artikelnr: 9000-0132-9401
-
+
-
- 1 x Ortega PTWO oplaadbare akoestische gitaarversterker met bluetooth € 89,-
- 1 x Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon € 29,-
- Adviesprijs € 118,-
- Nu als combinatie voor € 113,-
- Jouw voordeel € 5,-
Ortega PTWO + Dunlop PVP112 Acoustic Pick Variety Pack
Artikelnr: 9000-0132-9402
-
+
-
- 1 x Ortega PTWO oplaadbare akoestische gitaarversterker met bluetooth € 89,-
- 1 x Dunlop PVP112 Acoustic Pick Variety Pack plectrum set 12 stuks € 7,60
- Adviesprijs € 96,60
- Nu als combinatie voor € 96,-
- Jouw voordeel € 0,60
Ortega PTWO + Devine JACSM/3
Artikelnr: 9000-0132-9398
-
+
-
- 1 x Ortega PTWO oplaadbare akoestische gitaarversterker met bluetooth € 89,-
- 1 x Devine JACSM/3 3.5 mm jack - 3.5 mm jack stereo mini jack kabel 3m € 6,50
- Adviesprijs € 95,50
- Nu als combinatie voor € 94,-
- Jouw voordeel € 1,50
Andere producten van Ortega
Zoek alle producten van het merk OrtegaOrtega Ebony Series RUEB-CC concert ukelele met gigbag
2
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 149,-
€ 139,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Akoestische gitaarversterkerBlackstar Fly 3 Acoustic Pack mini akoestische gitaarversterker combo met speakerkast
Op voorraad
Adviesprijs
€ 159,-
€ 135,-
Yuer YS-10A Portable Amp Acoustic 10W akoestische gitaarversterker combo met Bluetooth
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 45,-
€ 39,-
Flight Tiny6 Portable Walnut Mini Amplifier draagbare mini-versterker voor ukelele
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 50,-
€ 41,-
Gerelateerde producten van Ortega
Zoek alle producten van het merk Ortega in de categorie Akoestische gitaarversterkerOrtega Amplification Series PTWO-BU oplaadbare akoestische gitaarversterker met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 110,-
€ 109,-