LD Systems MAUI 44 G2 SUB actieve subwoofer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 2.232,-
-22%
€ 1.739,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
LD Systems MAUI 44 G2 SUB W actieve subwoofer
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 2.325,-
€ 1.880,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| RMS vermogen in Watt | 750 - 1499 Watt |
| Minimum frequentie | 30 - 34 Hz |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Gewicht per luidspreker | 36 kg |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | XLR input, out / link / thru |
| Maximum frequentie subwoofer | 120 Hz |
| vergrendelbare speakeraansluiting | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 124 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 124 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
LD Systems MAUI 44 G2 SUB + 2x Devine MIC100/5
- Adviesprijs € 1.756,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 1.753,-
LD Systems MAUI 44 G2 SUB + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 1.744,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 1.743,-
Combinatievoordeel
LD Systems MAUI 44 G2 SUB + 2x Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0149-4235
-
+
-
2x
- 1 x LD Systems MAUI 44 G2 SUB actieve subwoofer € 1.739,-
- 2 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 1.756,-
- Nu als combinatie voor € 1.753,-
- Jouw voordeel € 3,-
LD Systems MAUI 44 G2 SUB + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0149-4236
-
+
-
- 1 x LD Systems MAUI 44 G2 SUB actieve subwoofer € 1.739,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 1.744,50
- Nu als combinatie voor € 1.743,-
- Jouw voordeel € 1,50
LD Systems MAUI 44 G2 SUB + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0149-4237
-
+
-
- 1 x LD Systems MAUI 44 G2 SUB actieve subwoofer € 1.739,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 1.748,50
- Nu als combinatie voor € 1.747,-
- Jouw voordeel € 1,50
LD Systems MAUI 44 G2 SUB + LD Systems MAUI 44 G2 + LD Systems MAUI 44 G2 CB + LD Systems MAUI 44 G2 SUB PC
Artikelnr: 9000-0151-8131
-
+
-
+
-
-
+
-
- 1 x LD Systems MAUI 44 G2 SUB actieve subwoofer € 1.739,-
- 1 x LD Systems MAUI 44 G2 column P.A.-systeem € 2.169,-
- 1 x LD Systems MAUI 44 G2 CB wielplaat voor woofer LD Systems MAUI 44 G2 € 124,-
- 1 x LD Systems MAUI 44 G2 SUB PC gevoerde tas voor subwoofer € 64,-
- 1 x LD Systems MAUI SUB CAP Magnetische beschermkap voor subwoofer € 34,-
- Adviesprijs € 4.130,-
- Nu als combinatie voor € 3.960,-
- Jouw voordeel € 170,-
Andere producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD SystemsLD Systems MAUI 11 G2 actief column PA-systeem zwart
4.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.005,-
€ 745,-
Gerelateerde producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD Systems in de categorie Actieve subwooferLD Systems MAUI 28 G3 SUB losse 12 inch subwoofer voor MAUI 28 G3 zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.040,-
€ 935,-
LD Systems STINGER SUB 18 A G3 actieve subwoofer
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.215,-
€ 1.019,-