Presonus AIR XD 10 1x10 2-weg actieve speaker
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en nog ruim voldoende voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en nog ruim voldoende voorraad beschikbaar bij de leverancier)
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (1)
Presonus AIR XD 15 1x15 2-weg actieve speaker
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 699,-
€ 649,-
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
|---|---|
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth, line in |
| Bluetooth | ja |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1.35 inch |
| DSP | handmatige DSP-instellingen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt als monitor | ja |
| Gewicht per luidspreker | 23 kg |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 3 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
|---|---|
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| Montagepunten | anders |
| RMS vermogen in Watt | 500 - 749 Watt |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR) |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (XLR) |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 36 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 36 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Presonus AIR XD 10 1x10 + 2x Devine MIC100/5
- Adviesprijs € 516,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 513,-
Presonus AIR XD 10 1x10 + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 504,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 503,-
Twijfel je of de Presonus AIR XD 10 1x10 2-weg actieve speaker bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Presonus AIR XD 10 1x10 + 2x Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0152-6763
-
+
-
2x
- 1 x Presonus AIR XD 10 1x10 2-weg actieve speaker € 499,-
- 2 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 516,-
- Nu als combinatie voor € 513,-
- Jouw voordeel € 3,-
Presonus AIR XD 10 1x10 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0152-6764
-
+
-
- 1 x Presonus AIR XD 10 1x10 2-weg actieve speaker € 499,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 504,50
- Nu als combinatie voor € 503,-
- Jouw voordeel € 1,50
Presonus AIR XD 10 1x10 + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0152-6765
-
+
-
- 1 x Presonus AIR XD 10 1x10 2-weg actieve speaker € 499,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 508,50
- Nu als combinatie voor € 507,-
- Jouw voordeel € 1,50
Andere producten van Presonus
Zoek alle producten van het merk PresonusAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve fullrangeElectro-Voice ELX200-12P actieve 12 inch luidspreker
4.7
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 821,-
€ 777,-