Klotz M1FF1N0100 XLR-adapterkabel 3-polig F/F 1 meter
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 38,-
€ 29,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (5)
Klotz M1FF1N0200 XLR female-female microfoonkabel 2 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 41,-
€ 31,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type XLR connectoren | 2 x XLR 3p female |
| Lengte | 2.00 m |
|---|
Klotz M1FF1N0300 Professionele XLR 3p F/F microfoonkabel 3 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 44,-
€ 33,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type XLR connectoren | 1 x XLR 3p female |
| Lengte | 3.00 m |
|---|
Klotz M1MM1N0100 XLR genderchanger-kabel 1 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 35,-
€ 26,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type XLR connectoren | 1 x XLR 3p male |
| Lengte | 1.00 m |
|---|
Klotz M1MM1N0200 Professionele XLR genderchanger kabel 2 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 38,-
€ 29,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type XLR connectoren | 2 x XLR 3p male |
| Lengte | 2.00 m |
|---|
Klotz M1MM1N0500 Professionele XLR genderchanger-kabel 5 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 34,-
€ 34,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type XLR connectoren | 2 x XLR 3p male |
| Lengte | 5.00 m |
|---|
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Klotz M1FF1N0100 + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 34,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 33,-
Klotz M1FF1N0100 + Innox T-tie
- Adviesprijs € 36,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 35,-
Twijfel je of de Klotz M1FF1N0100 XLR-adapterkabel 3-polig F/F 1 meter bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Klotz M1FF1N0100 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0142-9872
-
+
-
- 1 x Klotz M1FF1N0100 XLR-adapterkabel 3-polig F/F 1 meter € 29,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 34,50
- Nu als combinatie voor € 33,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
Klotz M1FF1N0100 + Innox T-tie
Artikelnr: 9000-0142-9873
-
+
-
- 1 x Klotz M1FF1N0100 XLR-adapterkabel 3-polig F/F 1 meter € 29,-
- 1 x Innox T-tie kabelbinder 8 cm Jan Willempjes (50 stuks) € 7,50
- Adviesprijs € 36,50
- Nu als combinatie voor € 35,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
Klotz M1FF1N0100 + Innox ETA GAF-ECO-BK
Artikelnr: 9000-0142-9874
-
+
-
- 1 x Klotz M1FF1N0100 XLR-adapterkabel 3-polig F/F 1 meter € 29,-
- 1 x Innox ETA GAF-ECO-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 7,50
- Adviesprijs € 36,50
- Nu als combinatie voor € 36,-
- Jouw voordeel € 0,50
Levertijd onbekend
Andere producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk KlotzKlotz M2FM1-1500 M2 touring-grade microfoonkabel met Neutrik XLR 15m
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 83,-
€ 38,-
Klotz ALPA030 RCA recht 2p - RCA haaks 2p kabel 3m (set van 2)
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 43,-
€ 30,-
Klotz AYB-1 Y-adapter 1x jack male - 2x jack female 0.2 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 19,70
€ 13,90
Klotz AY5-0300 2x jack 2p - 1x mini-jack 3p 3 meter verloopkabel
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,60
€ 12,10