Klotz C7PLRP CAT7-Flex LongRun EtherCon kabel 2 meter
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (9)
Klotz C7PLRP CAT7-Flex LongRun EtherCon kabel 1 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 107,-
€ 107,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 1.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6a |
Klotz C7PLRP CAT7-Flex LongRun EtherCon kabel 3 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 118,-
€ 118,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 3.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6a |
Klotz C7PLRP CAT7-Flex LongRun EtherCon kabel 5 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 139,-
€ 119,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 5.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6a |
Klotz C7PLRP CAT7-Flex LongRun EtherCon kabel 10 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 161,-
€ 161,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 10.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6a |
Klotz C7PLRP CAT7-Flex LongRun EtherCon kabel 15 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 188,-
€ 179,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 15.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6a |
Klotz C7PLRP CAT7-Flex LongRun EtherCon kabel 20 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 208,-
€ 160,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 20.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6a |
Klotz C7PLRP CAT7-Flex LongRun EtherCon kabel 25 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 247,-
€ 236,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 25.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6a |
Klotz C7PLRP CAT7-Flex LongRun EtherCon kabel 30 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 275,-
€ 263,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 30.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6a |
Klotz C7PLRP CAT7-Flex LongRun EtherCon kabel 40 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 333,-
€ 318,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 40.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6a |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Andere producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk KlotzKlotz M2FM1-0500 M2 touring-grade microfoonkabel met Neutrik XLR 5m
4.9
10 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 51,-
€ 39,-