Klotz RC6EE0300 RamCAT6 SF/UTP kabel 30 meter
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 303,-
-9%
€ 276,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (9)
Klotz RC6EE0010 RamCAT6 SF/UTP kabel 1 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 126,-
€ 93,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 1.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6 |
Klotz RC6EE0050 RamCAT6 SF/UTP kabel 5 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 121,-
€ 115,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 5.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6 |
Klotz RC6EE0100 RamCAT6 SF/UTP kabel 10 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 158,-
€ 149,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 10.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6 |
Klotz RC6EE0150 RamCAT6 SF/UTP kabel 15 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 194,-
€ 177,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 15.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6 |
Klotz RC6EE0200 RamCAT6 SF/UTP kabel 20 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 230,-
€ 211,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 20.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6 |
Klotz RC6EE0250 RamCAT6 SF/UTP kabel 25 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 267,-
€ 244,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 25.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6 |
Klotz RC6EE0400 RamCAT6 SF/UTP kabel 40 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 376,-
€ 341,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 40.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6 |
Klotz RC6EE0500 RamCAT6 SF/UTP kabel 50 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 449,-
€ 409,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 50.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6 |
Klotz RC6EE0600 RamCAT6 SF/UTP kabel 60 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 522,-
€ 447,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 60.00 m |
| Type data connector | RJ-45 EtherCON (geen gewone RJ45!) |
|---|---|
| Type UTP-kabel/connector | CAT6 |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Klotz RC6EE0300
- Adviesprijs € 552,-
- Jouw voordeel € 23,-
- Nu als combinatie voor € 529,-
5x Klotz RC6EE0300
- Adviesprijs € 1.380,-
- Jouw voordeel € 90,-
- Nu als combinatie voor € 1.290,-
Combinatievoordeel
2x Klotz RC6EE0300
Artikelnr: 9000-0044-6965
-
2x
- Adviesprijs € 552,-
- Nu als combinatie voor € 529,-
- Jouw voordeel € 23,-
Levertijd onbekend
5x Klotz RC6EE0300
Artikelnr: 9000-0044-6966
-
5x
- Adviesprijs € 1.380,-
- Nu als combinatie voor € 1.290,-
- Jouw voordeel € 90,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk KlotzKlotz MC2000SW audiokabel, 2x 0.22 mm², ø 6.5 mm, 100 m
4.8
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 271,-
€ 175,-