SKB 3i-2424-10BC Waterproof utility case met foam 610x610x254 mm
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (1)
SKB 3i-2424-10B-E Waterproof utility case (leeg) 610x610x254 mm
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 535,-
€ 535,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 60 - 64.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 60 - 64.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 25 - 29.9 cm |
|---|---|
| Wielen | ja |
| Materiaal case / bag | kunststof |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 46 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 46 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x SKB 3i-2424-10BC
- Adviesprijs € 1.278,-
- Jouw voordeel € 50,-
- Nu als combinatie voor € 1.228,-
SKB 3i-2424-10BC + SKB 1SKB-PDL
- Adviesprijs € 672,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 668,-
Twijfel je of de SKB 3i-2424-10BC Waterproof utility case met foam 610x610x254 mm bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x SKB 3i-2424-10BC
Artikelnr: 9000-0062-7592
-
2x
- Adviesprijs € 1.278,-
- Nu als combinatie voor € 1.228,-
- Jouw voordeel € 50,-
Levertijd onbekend
SKB 3i-2424-10BC + SKB 1SKB-PDL
Artikelnr: 9000-0062-7593
-
+
-
- 1 x SKB 3i-2424-10BC Waterproof utility case met foam 610x610x254 mm € 639,-
- 1 x SKB 1SKB-PDL TSA-goedgekeurde padlocks € 33,-
- Adviesprijs € 672,-
- Nu als combinatie voor € 668,-
- Jouw voordeel € 4,-
Levertijd onbekend
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Universele koffers & tassenDAP H4 Stack Case Value Line transportcase 490x340x305mm
4.3
16 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 138,-
€ 79,-
Gerelateerde producten van SKB
Zoek alle producten van het merk SKB in de categorie Universele koffers & tassenSKB iSeries 1711-6 waterdichte flightcase gelaagd 432x292x152mm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 364,-
€ 239,-