SKB 3i-2217M124U Fly Rack flight case 4U (trolley)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 29 werkdagen in huis
Nog 21 stuks op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (2)
SKB 3i-2217M103U Fly Rack flightcase 3U (trolley)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 635,-
€ 635,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 40 - 44.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 25 - 29.9 cm |
|---|---|
| Wielen | ja |
| Materiaal case / bag | kunststof |
SKB 3i-2317M146U Fly Rack flightcase 6U (trolley)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 799,-
€ 799,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 55 - 59.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 40 - 44.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
|---|---|
| Wielen | ja |
| Materiaal case / bag | kunststof |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 52 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 52 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2 x SKB 3i-2217M124U Fly Rack
- Adviesprijs € 1.450,-
- Jouw voordeel € 58,-
- Nu als combinatie voor € 1.392,-
SKB 3i-2217M124U Fly Rack +6 tape (zwart)
- Adviesprijs € 732,50
- Jouw voordeel € 0,50
- Nu als combinatie voor € 732,-
Twijfel je of de SKB 3i-2217M124U Fly Rack flight case 4U (trolley) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2 x SKB 3i-2217M124U Fly Rack
Artikelnr: 9000-0046-3819
-
2x
- Adviesprijs € 1.450,-
- Nu als combinatie voor € 1.392,-
- Jouw voordeel € 58,-
SKB 3i-2217M124U Fly Rack +6 tape (zwart)
Artikelnr: 9000-0046-3821
-
+
-
- 1 x SKB 3i-2217M124U Fly Rack flight case 4U (trolley) € 725,-
- 1 x Innox ETA GAF-ECO-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 7,50
- Adviesprijs € 732,50
- Nu als combinatie voor € 732,-
- Jouw voordeel € 0,50
SKB 3i-2217M124U Fly Rack + kabelbinderset (5 stuks)
Artikelnr: 9000-0046-3822
-
+
-
- 1 x SKB 3i-2217M124U Fly Rack flight case 4U (trolley) € 725,-
- 1 x Innox SNAP PRO kabelbinderset (5 stuks) € 7,50
- Adviesprijs € 732,50
- Nu als combinatie voor € 731,-
- Jouw voordeel € 1,50
Andere producten van SKB
Zoek alle producten van het merk SKBSKB 1SKB-63 gitaarkoffer voor Gibson® Explorer® en Firebird®
3.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 272,-
€ 261,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Universele koffers & tassenOmnitronic Universele transport case 380x380x410 mm
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 164,-
€ 159,-