SKB 3i-1717-16LT Waterproof Utility Case (padded liner)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (1)
SKB 3i-1717-10LT Waterproof Utility Case 406x406x228 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 29 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 321,-
€ 321,-
| Diameter | 14 inch (36 cm) |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kortste binnenzijde | 20 - 24.9 cm |
| Langste binnenzijde | 40 - 44.9 cm |
| Materiaal case / bag | kunststof |
| Maximale diepte | 8 inch (20 cm) |
|---|---|
| Middelste binnenzijde | 40 - 44.9 cm |
| minimale diepte | 6.5 inch (16.5 cm) |
| Soort bescherming | koffer |
| Wielen | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 29 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 29 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x SKB 3i-1717-16LT Waterproof Utility Case
- Adviesprijs € 814,-
- Jouw voordeel € 32,-
- Nu als combinatie voor € 782,-
SKB 3i-1717-16LT Waterproof Utility Case + kabelbinders
- Adviesprijs € 462,-
- Jouw voordeel € 10,-
- Nu als combinatie voor € 452,-
Twijfel je of de SKB 3i-1717-16LT Waterproof Utility Case (padded liner) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x SKB 3i-1717-16LT Waterproof Utility Case
Artikelnr: 9000-0046-4962
-
2x
- Adviesprijs € 814,-
- Nu als combinatie voor € 782,-
- Jouw voordeel € 32,-
Levertijd onbekend
SKB 3i-1717-16LT Waterproof Utility Case + kabelbinders
Artikelnr: 9000-0046-4961
-
+
-
10x
- 1 x SKB 3i-1717-16LT Waterproof Utility Case (padded liner) € 407,-
- 10 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 462,-
- Nu als combinatie voor € 452,-
- Jouw voordeel € 10,-
Levertijd onbekend
SKB 3i-1717-16LT Waterproof Utility Case + tape
Artikelnr: 9000-0046-4963
-
+
-
- 1 x SKB 3i-1717-16LT Waterproof Utility Case (padded liner) € 407,-
- 1 x Innox ETA GAF-ECO-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 7,50
- Adviesprijs € 414,50
- Nu als combinatie voor € 414,-
- Jouw voordeel € 0,50
Levertijd onbekend
Andere producten van SKB
Zoek alle producten van het merk SKBSKB 1SKB-62 gitaarkoffer voor Jazzmaster en Jaguar
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 241,-
€ 216,-
SKB iSeries 1711-6 waterdichte flightcase gelaagd 432x292x152mm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 364,-
€ 239,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Universele koffers & tassenGerelateerde producten van SKB
Zoek alle producten van het merk SKB in de categorie Universele koffers & tassenSKB iSeries 1711-6 waterdichte flightcase gelaagd 432x292x152mm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 364,-
€ 239,-