Gator Cases G-MIXERBAG-3621 91,4 x 53,3 x 20,3 cm tas voor grote mixer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 173,-
-28%
€ 125,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (10)
Gator Cases G-MIXERBAG-1212 30,5 x 30,5 x 14,0 cm tas voor mixer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 53,-
€ 39,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
| Langste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
| Materiaal case / bag | textiel |
| Middelste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Wielen | nee |
Gator Cases G-MIXERBAG-1515 38,1 x 38,1 x 14,0 cm tas voor mixer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 57,-
€ 39,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
| Langste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Materiaal case / bag | textiel |
| Middelste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Wielen | nee |
Gator Cases G-MIXERBAG-1815 45,7 x 38,1 x 16,5 cm tas voor mixer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 62,-
€ 49,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
| Langste binnenzijde | 45 - 49.9 cm |
| Materiaal case / bag | textiel |
| Middelste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Wielen | nee |
Gator Cases G-MIXERBAG-1818 45,7 x 45,7 x 14,0 cm tas voor mixer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 65,-
€ 49,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
| Langste binnenzijde | 45 - 49.9 cm |
| Materiaal case / bag | textiel |
| Middelste binnenzijde | 45 - 49.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Wielen | nee |
Gator Cases G-MIXERBAG-2020 50,8 x 50,8 x 14,0 cm tas voor mixer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 77,-
€ 63,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
| Langste binnenzijde | 50 - 54.9 cm |
| Materiaal case / bag | textiel |
| Middelste binnenzijde | 50 - 54.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Wielen | nee |
Gator Cases G-MIXERBAG-2118 53,3 x 45,7 x 17,8 cm tas voor mixer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 84,-
€ 72,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
| Langste binnenzijde | 55 - 59.9 cm |
| Materiaal case / bag | textiel |
| Middelste binnenzijde | 45 - 49.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Wielen | nee |
Gator Cases G-MIXERBAG-2123 58,4 x 53,3 x 15,2 cm tas voor mixer
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 84,-
€ 59,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
| Langste binnenzijde | 55 - 59.9 cm |
| Materiaal case / bag | textiel |
| Middelste binnenzijde | 50 - 54.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Wielen | nee |
Gator Cases G-MIXERBAG-2519 63,5 x 48,3 x 20,3 cm tas voor mixer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 91,-
€ 76,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | 20 - 24.9 cm |
| Langste binnenzijde | 60 - 64.9 cm |
| Materiaal case / bag | textiel |
| Middelste binnenzijde | 45 - 49.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Wielen | nee |
Gator Cases G-MIXERBAG-3121 78,7 x 53,3 x 17,8 cm tas voor grote mixer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 135,-
€ 114,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
| Langste binnenzijde | 75 - 79.9 cm |
| Materiaal case / bag | textiel |
| Middelste binnenzijde | 50 - 54.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Wielen | nee |
Gator Cases G-MIXERBAG-0909 22,9 x 22,9 x 7,0 cm tas voor mixer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 49,-
€ 34,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | 5 - 9.9 cm |
| Langste binnenzijde | 20 - 24.9 cm |
| Materiaal case / bag | textiel |
| Middelste binnenzijde | 20 - 24.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Wielen | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Gator Cases G-MIXERBAG-3621
- Adviesprijs € 250,-
- Jouw voordeel € 9,-
- Nu als combinatie voor € 241,-
Gator Cases G-MIXERBAG-3621 + Devine PRO 4000
- Adviesprijs € 174,-
- Jouw voordeel € 9,-
- Nu als combinatie voor € 165,-
Combinatievoordeel
2x Gator Cases G-MIXERBAG-3621
Artikelnr: 9000-0065-0141
-
2x
- Adviesprijs € 250,-
- Nu als combinatie voor € 241,-
- Jouw voordeel € 9,-
Gator Cases G-MIXERBAG-3621 + Devine PRO 4000
Artikelnr: 9000-0065-0140
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-MIXERBAG-3621 91,4 x 53,3 x 20,3 cm tas voor grote mixer € 125,-
- 1 x Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon € 49,-
- Adviesprijs € 174,-
- Nu als combinatie voor € 165,-
- Jouw voordeel € 9,-
Gator Cases G-MIXERBAG-3621 + Penn Elcom
Artikelnr: 9000-0065-0142
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-MIXERBAG-3621 91,4 x 53,3 x 20,3 cm tas voor grote mixer € 125,-
- 1 x Penn Elcom D2101L tour label, 130 x 85 mm € 6,95
- Adviesprijs € 131,95
- Nu als combinatie voor € 131,-
- Jouw voordeel € 0,95
Gator Cases G-MIXERBAG-3621 + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0065-0143
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-MIXERBAG-3621 91,4 x 53,3 x 20,3 cm tas voor grote mixer € 125,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 6-voudig € 7,90
- Adviesprijs € 132,90
- Nu als combinatie voor € 132,-
- Jouw voordeel € 0,90
Andere producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator CasesGator Cases GK-76 softcase voor 76-toetsen keyboard, 130 x 46 x 16 cm
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 239,-
€ 189,-
Gator Cases GK-88 SLIM softcase voor 88-toetsen keyboard, 136 x 38 x 15 cm
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 253,-
€ 210,-
Gator Cases GB-4G-MINIACOU 4G gigbag voor 3/4 akoestische gitaren
4.8
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 77,-
€ 59,-
Gator Cases GT-ELECTRIC-GRY Transit gigbag voor elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 138,-
€ 113,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Mengpaneel-cases & hoezenOmnitronic MCB-19 8U 19 inch topload flightcase
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 163,-
€ 148,-
Gerelateerde producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator Cases in de categorie Mengpaneel-cases & hoezenGator Cases G-MIX-L-1618A 48,3 x 41,9 x 15,6 cm tas voor mixer
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 108,-
€ 75,-
Gator Cases G-MIXERBAG-2118 53,3 x 45,7 x 17,8 cm tas voor mixer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 84,-
€ 72,-
Gator Cases G-MIXERBAG-1815 45,7 x 38,1 x 16,5 cm tas voor mixer
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 62,-
€ 49,-