DAP Daily Case 37 universele flightcase 528x386x178 mm
Adviesprijs
€ 306,-
-31%
€ 210,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Nog 7 stuks op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (10)
Showgear Daily Case 2 universele flightcase 215x144x84 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Adviesprijs
€ 30,-
€ 17,05
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 20 - 24.9 cm |
| Middelste binnenzijde | < 19 cm |
| Kortste binnenzijde | 5 - 9.9 cm |
|---|---|
| Wielen | nee |
| Materiaal case / bag | kunststof |
Showgear Daily Case 4 universele flightcase 255x185x83 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Adviesprijs
€ 44,-
€ 23,30
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 25 - 29.9 cm |
| Middelste binnenzijde | < 19 cm |
| Kortste binnenzijde | 5 - 9.9 cm |
|---|---|
| Wielen | nee |
| Materiaal case / bag | kunststof |
DAP Daily Case 7 universele flightcase 255x185x140 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Adviesprijs
€ 47,-
€ 27,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 25 - 29.9 cm |
| Middelste binnenzijde | < 19 cm |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
|---|---|
| Wielen | nee |
| Materiaal case / bag | kunststof |
Showgear Daily Case 9 universele flightcase 365x247x105 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Adviesprijs
€ 77,-
€ 47,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 20 - 24.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
|---|---|
| Wielen | nee |
| Materiaal case / bag | kunststof |
DAP Daily Case 10 universele flightcase 311x210x150 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Adviesprijs
€ 79,-
€ 51,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 20 - 24.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Wielen | nee |
| Materiaal case / bag | kunststof |
DAP Daily Case 15 universele flightcase 390x265x150 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Adviesprijs
€ 109,-
€ 70,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 25 - 29.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Wielen | nee |
| Materiaal case / bag | kunststof |
DAP Daily Case 16 universele flightcase 435x305x123 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 116,-
€ 79,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 40 - 44.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
|---|---|
| Wielen | nee |
| Materiaal case / bag | kunststof |
DAP Daily Case 22 universele flightcase 435x305x168 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 167,-
€ 108,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 40 - 44.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Wielen | nee |
| Materiaal case / bag | kunststof |
DAP Daily Case 30 universele flightcase 477x357x176 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 194,-
€ 194,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 45 - 49.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Wielen | ja |
| Materiaal case / bag | kunststof |
DAP Daily Case 47 universele flightcase 590x420x190 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 366,-
€ 257,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 55 - 59.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 40 - 44.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Wielen | ja |
| Materiaal case / bag | kunststof |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
DAP Daily Case 37 (2x)
- Adviesprijs € 420,-
- Jouw voordeel € 15,-
- Nu als combinatie voor € 405,-
DAP Daily Case 37 + Daily Case 30
- Adviesprijs € 404,-
- Jouw voordeel € 14,-
- Nu als combinatie voor € 390,-
Twijfel je of de DAP Daily Case 37 universele flightcase 528x386x178 mm bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
DAP Daily Case 37 (2x)
Artikelnr: 9000-0009-4074
-
2x
- Adviesprijs € 420,-
- Nu als combinatie voor € 405,-
- Jouw voordeel € 15,-
DAP Daily Case 37 + Daily Case 30
Artikelnr: 9000-0009-4075
-
+
-
- 1 x DAP Daily Case 37 universele flightcase 528x386x178 mm € 210,-
- 1 x DAP Daily Case 30 universele flightcase 477x357x176 mm € 194,-
- Adviesprijs € 404,-
- Nu als combinatie voor € 390,-
- Jouw voordeel € 14,-
DAP Daily Case 47 + Daily Case 37
Artikelnr: 9000-0009-4090
-
+
-
- 1 x DAP Daily Case 47 universele flightcase 590x420x190 mm € 257,-
- 1 x DAP Daily Case 37 universele flightcase 528x386x178 mm € 210,-
- Adviesprijs € 467,-
- Nu als combinatie voor € 452,-
- Jouw voordeel € 15,-
DAP Daily Cases
Artikelnr: 9000-0009-4092
-
+
-
+
-
-
+
-
+
-
-
+
-
+
-
-
+
-
- 1 x Showgear Daily Case 2 universele flightcase 215x144x84 mm € 17,05
- 1 x Showgear Daily Case 4 universele flightcase 255x185x83 mm € 23,30
- 1 x DAP Daily Case 7 universele flightcase 255x185x140 mm € 27,-
- 1 x Showgear Daily Case 9 universele flightcase 365x247x105 mm € 47,-
- 1 x DAP Daily Case 10 universele flightcase 311x210x150 mm € 51,-
- 1 x DAP Daily Case 15 universele flightcase 390x265x150 mm € 70,-
- 1 x DAP Daily Case 16 universele flightcase 435x305x123 mm € 79,-
- 1 x DAP Daily Case 22 universele flightcase 435x305x168 mm € 108,-
- 1 x DAP Daily Case 30 universele flightcase 477x357x176 mm € 194,-
- 1 x DAP Daily Case 37 universele flightcase 528x386x178 mm € 210,-
- 1 x DAP Daily Case 47 universele flightcase 590x420x190 mm € 257,-
- Adviesprijs € 1.083,35
- Nu als combinatie voor € 1.028,-
- Jouw voordeel € 55,35
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Universele koffers & tassenPeli 1510 BKF trolley zwart met schuim 501x279x193 mm
4.6
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 393,-
€ 323,-
SKB iSeries 1711-6 waterdichte flightcase gelaagd 432x292x152mm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 364,-
€ 215,-
Innox FC-MIX-M mixer flightcase met schuim - medium
2
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 305,-
€ 205,-
Gerelateerde producten van DAP
Zoek alle producten van het merk DAP in de categorie Universele koffers & tassenDAP Daily Case 47 universele flightcase 590x420x190 mm
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 366,-
€ 257,-
DAP Universal foam case 2 flightcase 561x355x220 mm
4.1
24 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 198,-
€ 115,-