op basis van meer dan 113.816 klantreviews

Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart

nog geen reviews schrijf een review
Adviesprijs € 12,80
€ 8,30 incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
 Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (1)

Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 wit

Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs € 12,70
€ 12,70
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
 
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XL
 
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XL
 
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XXL
 
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
L
 
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag Gesloten
XL
Combinatievoordeel
  • Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart 2x

2x Showgear Truss Carrier

  • Adviesprijs € 16,60
  • Jouw voordeel € 0,45
  • Nu als combinatie voor € 16,15
  • Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart 4x

4x Showgear Truss Carrier

  • Adviesprijs € 33,20
  • Jouw voordeel € 1,20
  • Nu als combinatie voor € 32,-
Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart
Artikelnr: 9000-0138-8125

Productinformatie

Algemeen

Eenvoudig trussdelen stapelen, zowel voor transport als opslag? Met de Showgear Truss Carrier kan dat! Deze handige trussdrager maakt het stapelen van trussdelen een fluitje van een cent en voorkomt beschadigingen die vaak ontstaan bij ingewikkelde stapelingen. Speciaal ontworpen voor Pro-30 truss-systemen, biedt hij plek voor 2 trussdelen naast elkaar en is compatibel met merken als Eurotruss, Global Truss en Prolyte. Bij het opbouwen van evenementen kan het voorkomen dat trussdelen tijdelijk buiten of in de zon moeten staan. Geen probleem, want de Showgear Truss Carrier is gemaakt van een sterke en rigide kunststof die bestand is tegen extreme temperaturen. Zo hoef je niet bang te zijn voor vervorming. Met een gewicht van slechts 0,45 kg is hij bovendien licht en makkelijk in gebruik. Kortom: perfect voor een stevige én veilige truss-stapel!

Tips of opmerkingen over dit product

  • Gebruik de Truss Carrier met de Showgear Truss Castor om gemakkelijk je stapels te rollen!

Plus- en minpunten

  • Geschikt voor Eurotruss, Global Truss en Prolyte.
  • Kan in extreme temperaturen gebruikt worden zonder te vervormen.

Bax Music Garantie Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.

Specificaties

Productkenmerken

Duurzaamheid product
Niet gespecificeerd
Type truss accessoire
Stapeladapter

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht
455 gr
Afmeting
60,0 x 5,5 x 4,0 cm

Productspecificaties

  • trussdrager voor eenvoudige stapeling
  • voor Pro-30 truss-systemen
  • met plek voor 2 trussdelen naast elkaar
  • compatibiliteit: Eurotruss, Global Truss, Prolyte
  • truss-typen: FT, GT, PT, FQ, PQ, GQ
  • kleur: zwart
  • materiaal: Rigidex HD521EA (kunststof)
  • maximale gebruiksomgeving: -40 graden tot 120 graden Celcius
  • afmetingen: 600 x 40 x 55 mm
  • gewicht: 0.45 kg

Er zijn nog geen reviews voor dit product.

Anderen kochten ook

Combinatievoordeel

2x Showgear Truss Carrier

Artikelnr: 9000-0139-0074

Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart x2
Adviesprijs
16,60
Nu als combinatie voor
16,15
Jouw voordeel
0,45
Levertijd onbekend

4x Showgear Truss Carrier

Artikelnr: 9000-0139-0076

Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart x4
Adviesprijs
33,20
Nu als combinatie voor
32,00
Jouw voordeel
1,20
Levertijd onbekend

Showgear Truss Castor + Showgear Truss Carrier

Artikelnr: 9000-0139-0084

Showgear Truss Castor truss trolley voor Pro-30 Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart
Adviesprijs
101,30
Nu als combinatie voor
101,00
Jouw voordeel
0,30
Levertijd onbekend

2x Showgear Truss Castor + 2x Showgear Truss Carrier

Artikelnr: 9000-0139-0085

Showgear Truss Castor truss trolley voor Pro-30 x2 Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart x2
Adviesprijs
202,60
Nu als combinatie voor
193,00
Jouw voordeel
9,60
Levertijd onbekend

Showgear Truss Carrier + Innox ETA GAF-ECO-BK

Artikelnr: 9000-0139-0075

Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart Innox ETA GAF-ECO-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart
Adviesprijs
15,80
Nu als combinatie voor
15,00
Jouw voordeel
0,80
Levertijd onbekend

Showgear Truss Carrier + 2x Innox ALA G50

Artikelnr: 9000-0139-0077

Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart Innox ALA G50 G-haak 50mm x2
Adviesprijs
21,30
Nu als combinatie voor
19,50
Jouw voordeel
1,80
Levertijd onbekend

Showgear Truss Carrier + Innox Snap 27

Artikelnr: 9000-0139-0078

Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart  (10 stuks)
Adviesprijs
13,80
Nu als combinatie voor
12,75
Jouw voordeel
1,05
Levertijd onbekend

Showgear Truss Carrier + Innox Safety Cable 50 cm, 3 mm

Artikelnr: 9000-0139-0079

Showgear Truss Carrier trussdrager voor Pro-30 zwart Innox SAF-BASIC-50S safetykabel 3.2 mm 50 cm zilver
Adviesprijs
14,25
Nu als combinatie voor
13,35
Jouw voordeel
0,90
Levertijd onbekend

Andere producten van Showgear

Zoek alle producten van het merk Showgear
Vergelijk je gear (1/10)