Jiggs pTrumpet Black met hoes
Adviesprijs
€ 175,-
-14%
€ 150,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
(en nog ruim voldoende voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en nog ruim voldoende voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (5)
Jiggs pTrumpet Red met hoes
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 175,-
€ 139,-
| Afwerking blaasinstrument | kunststof |
|---|---|
| Bekerdiameter (mm) | 120 mm |
| Boring | 11.68 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Inclusief mondstuk | ja |
| Kleur blaasinstrument | rood |
| Materiaal beker | kunststof |
| Materiaal body blaasinstrument | kunststof |
| Materiaal leadpipe | kunststof |
| Materiaal ventielen | kunststof |
|---|---|
| Meegeleverde blaasinstrument-accessoires | tas, extra mondstuk(ken) |
| Reversed leadpipe | nee |
| Type beker | eendelig |
| Type trompet | Bb trompet |
| Ventieltriggers | geen |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Jiggs pTrumpet Blue met hoes
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 178,-
€ 137,-
| Afwerking blaasinstrument | kunststof |
|---|---|
| Bekerdiameter (mm) | 120 mm |
| Boring | 11.68 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Inclusief mondstuk | ja |
| Kleur blaasinstrument | blauw |
| Materiaal beker | kunststof |
| Materiaal body blaasinstrument | kunststof |
| Materiaal leadpipe | kunststof |
| Materiaal ventielen | kunststof |
|---|---|
| Meegeleverde blaasinstrument-accessoires | tas, extra mondstuk(ken) |
| Reversed leadpipe | nee |
| Type beker | eendelig |
| Type trompet | Bb trompet |
| Ventieltriggers | geen |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Jiggs pTrumpet Yellow met hoes
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 178,-
€ 135,-
| Afwerking blaasinstrument | kunststof |
|---|---|
| Bekerdiameter (mm) | 120 mm |
| Boring | 11.68 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Inclusief mondstuk | ja |
| Kleur blaasinstrument | geel |
| Materiaal beker | kunststof |
| Materiaal body blaasinstrument | kunststof |
| Materiaal leadpipe | kunststof |
| Materiaal ventielen | kunststof |
|---|---|
| Meegeleverde blaasinstrument-accessoires | tas, extra mondstuk(ken) |
| Reversed leadpipe | nee |
| Type beker | eendelig |
| Type trompet | Bb trompet |
| Ventieltriggers | geen |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Jiggs pTrumpet Green met hoes
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 175,-
€ 135,-
| Afwerking blaasinstrument | kunststof |
|---|---|
| Bekerdiameter (mm) | 120 mm |
| Boring | 11.68 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Inclusief mondstuk | ja |
| Kleur blaasinstrument | groen |
| Materiaal beker | kunststof |
| Materiaal body blaasinstrument | kunststof |
| Materiaal leadpipe | kunststof |
| Materiaal ventielen | kunststof |
|---|---|
| Meegeleverde blaasinstrument-accessoires | tas, extra mondstuk(ken) |
| Reversed leadpipe | nee |
| Type beker | eendelig |
| Type trompet | Bb trompet |
| Ventieltriggers | geen |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Jiggs pTrumpet White met hoes
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 178,-
€ 140,-
| Afwerking blaasinstrument | kunststof |
|---|---|
| Bekerdiameter (mm) | 120 mm |
| Boring | 11.68 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Inclusief mondstuk | ja |
| Kleur blaasinstrument | wit |
| Materiaal beker | kunststof |
| Materiaal body blaasinstrument | kunststof |
| Materiaal leadpipe | kunststof |
| Materiaal ventielen | kunststof |
|---|---|
| Meegeleverde blaasinstrument-accessoires | tas, extra mondstuk(ken) |
| Reversed leadpipe | nee |
| Type beker | eendelig |
| Type trompet | Bb trompet |
| Ventieltriggers | geen |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Jiggs pTrumpet + Voggenreiter Trumpet Basics
- Adviesprijs € 152,42
- Jouw voordeel € 0,42
- Nu als combinatie voor € 152,-
pTrumpet Black + onderhoudsset
- Adviesprijs € 170,90
- Jouw voordeel € 1,90
- Nu als combinatie voor € 169,-
Combinatievoordeel
Jiggs pTrumpet + Voggenreiter Trumpet Basics
Artikelnr: 9000-0136-6930
-
+
-
- Adviesprijs € 152,42
- Nu als combinatie voor € 152,-
- Jouw voordeel € 0,42
pTrumpet Black + onderhoudsset
Artikelnr: 9000-0030-7829
-
+
-
- 1 x Jiggs pTrumpet Black met hoes € 150,-
- 1 x Stagg SCK-TP Onderhoudsset voor trompet en cornet € 20,90
- Adviesprijs € 170,90
- Nu als combinatie voor € 169,-
- Jouw voordeel € 1,90
pTrumpet Black + muziekstandaard
Artikelnr: 9000-0030-7831
-
+
-
- Adviesprijs € 165,75
- Nu als combinatie voor € 163,-
- Jouw voordeel € 2,75
pTrumpet Black + tipboek
Artikelnr: 9000-0030-7832
-
+
-
- Adviesprijs € 161,90
- Nu als combinatie voor € 160,-
- Jouw voordeel € 1,90