Protection Racket 4010-10 Power Tom Case tas voor 10 x 9 inch tom
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 58,-
€ 49,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (7)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 16 inch (41 cm) |
| Maximale diepte | 14 inch (36 cm) |
| minimale diepte | 14 inch (36 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 15 inch (38 cm) |
| Maximale diepte | 13 inch (33 cm) |
| minimale diepte | 13 inch (33 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 14 inch (36 cm) |
| Maximale diepte | 14 inch (36 cm) |
| minimale diepte | 14 inch (36 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 13 inch (33 cm) |
| Maximale diepte | 11 inch (28 cm) |
| minimale diepte | 11 inch (28 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 10 inch (25 cm) |
| Maximale diepte | 10 inch (25 cm) |
| minimale diepte | 10 inch (25 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 12 inch (30 cm) |
| Maximale diepte | 12 inch (30 cm) |
| minimale diepte | 12 inch (30 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 8 inch (20 cm) |
| Maximale diepte | 6 inch (15 cm) |
| minimale diepte | 6 inch (15 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Protection Racket 4010-10 Power Tom Case + Fazley DK01
- Nu als combinatie voor € 50,95
Protection Racket 4010-10 Power Tom Case + Innox DB 21
- Adviesprijs € 88,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 83,-
Twijfel je of de Protection Racket 4010-10 Power Tom Case tas voor 10 x 9 inch tom bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Protection Racket 4010-10 Power Tom Case + Fazley DK01
Artikelnr: 9000-0102-2296
-
+
-
Protection Racket 4010-10 Power Tom Case + Innox DB 21
Artikelnr: 9000-0102-2297
-
+
-
- 1 x Protection Racket 4010-10 Power Tom Case tas voor 10 x 9 inch tom € 49,-
- 1 x Innox DB 21 drumkruk € 39,-
- Adviesprijs € 88,-
- Nu als combinatie voor € 83,-
- Jouw voordeel € 5,-
Protection Racket 4010-10 Power Tom Case + Overtone Labs Tune Bot Gig
Artikelnr: 9000-0102-2298
-
+
-
- 1 x Protection Racket 4010-10 Power Tom Case tas voor 10 x 9 inch tom € 49,-
- 1 x Overtone Labs Tune Bot Gig stemapparaat voor drums € 79,-
- Adviesprijs € 128,-
- Nu als combinatie voor € 123,-
- Jouw voordeel € 5,-
Protection Racket 4010-10 Power Tom Case + Vic Firth American Classic 5A
Artikelnr: 9000-0102-2299
-
+
-
- 1 x Protection Racket 4010-10 Power Tom Case tas voor 10 x 9 inch tom € 49,-
- 1 x Vic Firth American Classic 5A drumstokken hickory met houten tip € 13,95
- Adviesprijs € 62,95
- Nu als combinatie voor € 62,-
- Jouw voordeel € 0,95
Andere producten van Protection Racket
Zoek alle producten van het merk Protection RacketProtection Racket 1110-03 Electro 3 softcase voor Roland SPD-S
Op voorraad
Adviesprijs
€ 104,-
€ 82,-
Protection Racket 9018A-00 drum mat bag tas voor drummat 2 x 1,6 m
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 23,80
€ 20,30
Gerelateerde producten van Protection Racket
Zoek alle producten van het merk Protection Racket in de categorie Tomkoffers & tassenProtection Racket A4013R-00 AAA Rigid Tom Case koffer voor 13 x 11 inch tom met RIMS montage
Op voorraad
Adviesprijs
€ 130,-
€ 43,-