Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case tas voor 13 x 13 inch floor tom
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 71,-
-17%
€ 59,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (6)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 18 inch (43 cm) |
| Maximale diepte | 14 inch (36 cm) |
| minimale diepte | 14 inch (36 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 18 inch (43 cm) |
| Maximale diepte | 18 inch (46 cm) |
| minimale diepte | 18 inch (46 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 15 inch (38 cm) |
| Maximale diepte | 15 inch (38 cm) |
| minimale diepte | 15 inch (38 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 14 inch (36 cm) |
| Maximale diepte | 16 inch (41 cm) |
| minimale diepte | 16 inch (41 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
Protection Racket 2010-00 Floor Tom Case tas voor 16 x 14 inch floor tom
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 68,-
€ 56,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 16 inch (41 cm) |
| Maximale diepte | 14 inch (36 cm) |
| minimale diepte | 14 inch (36 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 14 inch (36 cm) |
| Maximale diepte | 12 inch (30 cm) |
| minimale diepte | 12 inch (30 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case + Fazley DK01
- Nu als combinatie voor € 60,95
Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case + Innox DB 21
- Adviesprijs € 98,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 93,-
Twijfel je of de Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case tas voor 13 x 13 inch floor tom bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case + Fazley DK01
Artikelnr: 9000-0102-1940
-
+
-
Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case + Innox DB 21
Artikelnr: 9000-0102-1941
-
+
-
- 1 x Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case tas voor 13 x 13 inch floor tom € 59,-
- 1 x Innox DB 21 drumkruk € 39,-
- Adviesprijs € 98,-
- Nu als combinatie voor € 93,-
- Jouw voordeel € 5,-
Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case + Overtone Labs Tune Bot Gig
Artikelnr: 9000-0102-1942
-
+
-
- 1 x Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case tas voor 13 x 13 inch floor tom € 59,-
- 1 x Overtone Labs Tune Bot Gig stemapparaat voor drums € 79,-
- Adviesprijs € 138,-
- Nu als combinatie voor € 132,-
- Jouw voordeel € 6,-
Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case + Vic Firth American Classic 5A
Artikelnr: 9000-0102-1943
-
+
-
- 1 x Protection Racket 2011-00 Floor Tom Case tas voor 13 x 13 inch floor tom € 59,-
- 1 x Vic Firth American Classic 5A drumstokken hickory met houten tip € 13,95
- Adviesprijs € 72,95
- Nu als combinatie voor € 72,-
- Jouw voordeel € 0,95
Andere producten van Protection Racket
Zoek alle producten van het merk Protection RacketProtection Racket 5047-00 Hardware Bag draagtas voor drum hardware 47 inch
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 122,-
€ 95,-
Protection Racket 9018A-00 drum mat bag tas voor drummat 2 x 1,6 m
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 23,80
€ 20,30
Gerelateerde producten van Protection Racket
Zoek alle producten van het merk Protection Racket in de categorie Tomkoffers & tassenProtection Racket A4013R-00 AAA Rigid Tom Case koffer voor 13 x 11 inch tom met RIMS montage
Op voorraad
Adviesprijs
€ 130,-
€ 43,-
Protection Racket 2010-00 Floor Tom Case tas voor 16 x 14 inch floor tom
Op voorraad
Adviesprijs
€ 68,-
€ 56,-