Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case voor 13 x 9 inch tom
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (9)
Gator Cases GPC0808 Grooves koffer voor tom 8 x 8 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 99,-
€ 97,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 8 inch (20 cm) |
| Maximale diepte | 8 inch (20 cm) |
| minimale diepte | 8 inch (20 cm) |
| Soort bescherming | koffer |
|---|---|
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Gator Cases GPC1008 Grooves koffer voor tom 10 x 8 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 108,-
€ 104,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 10 inch (25 cm) |
| Maximale diepte | 8 inch (20 cm) |
| minimale diepte | 8 inch (20 cm) |
| Soort bescherming | koffer |
|---|---|
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Gator Cases GPC1209 Grooves koffer voor tom 12 x 9 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 117,-
€ 113,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 12 inch (30 cm) |
| Maximale diepte | 9 inch (23 cm) |
| minimale diepte | 9 inch (23 cm) |
| Soort bescherming | koffer |
|---|---|
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Gator Cases GPC1310 Grooves koffer voor tom 13 x 10 inch
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 133,-
€ 129,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 13 inch (33 cm) |
| Maximale diepte | 10 inch (25 cm) |
| minimale diepte | 10 inch (25 cm) |
| Soort bescherming | koffer |
|---|---|
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Gator Cases GPC1412 Grooves koffer voor tom 14 x 12 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 139,-
€ 134,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 14 inch (36 cm) |
| Maximale diepte | 12 inch (30 cm) |
| minimale diepte | 12 inch (30 cm) |
| Soort bescherming | koffer |
|---|---|
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Gator Cases GPC1414 Grooves koffer voor tom 14 x 14 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 140,-
€ 132,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 14 inch (36 cm) |
| Maximale diepte | 14 inch (36 cm) |
| minimale diepte | 14 inch (36 cm) |
| Soort bescherming | koffer |
|---|---|
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Gator Cases GPC1614 Grooves koffer voor tom 16 x 14 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 166,-
€ 161,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 16 inch (41 cm) |
| Maximale diepte | 14 inch (36 cm) |
| minimale diepte | 14 inch (36 cm) |
| Soort bescherming | koffer |
|---|---|
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Gator Cases GPC1616 Grooves koffer voor tom 16 x 16 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 161,-
€ 152,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 16 inch (41 cm) |
| Maximale diepte | 16 inch (41 cm) |
| minimale diepte | 16 inch (41 cm) |
| Soort bescherming | koffer |
|---|---|
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Gator Cases GPC1816 Grooves koffer voor tom 18 x 16 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 183,-
€ 177,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 18 inch (43 cm) |
| Maximale diepte | 16 inch (41 cm) |
| minimale diepte | 16 inch (41 cm) |
| Soort bescherming | koffer |
|---|---|
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Gator Cases GPC1309 + Fazley DK01
- Nu als combinatie voor € 130,95
Gator Cases GPC1309 + Innox DB 21
- Adviesprijs € 157,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 154,-
Twijfel je of de Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case voor 13 x 9 inch tom bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Gator Cases GPC1309 + Fazley DK01
Artikelnr: 9000-0139-6852
-
+
-
- 1 x Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case voor 13 x 9 inch tom € 129,-
- 1 x Fazley DK01 drumsleutel € 1,95
- € 130,95
Gator Cases GPC1309 + Innox DB 21
Artikelnr: 9000-0139-6853
-
+
-
- 1 x Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case voor 13 x 9 inch tom € 129,-
- 1 x Innox DB 21 drumkruk € 28,-
- Adviesprijs € 157,-
- Nu als combinatie voor € 154,-
- Jouw voordeel € 3,-
Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case 13 x 9 inch + Fazley DSB-45
Artikelnr: 9000-0139-8083
-
+
-
- 1 x Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case voor 13 x 9 inch tom € 129,-
- 1 x Fazley DSB-45 stokkentas € 9,10
- Adviesprijs € 138,10
- Nu als combinatie voor € 137,-
- Jouw voordeel € 1,10
Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case 13 x 9 inch + Gibraltar Hardware SC-BPL
Artikelnr: 9000-0139-8084
-
+
-
- 1 x Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case voor 13 x 9 inch tom € 129,-
- 1 x Gibraltar Hardware SC-BPL set bassdrum-klopper pads (4 stuks) € 9,-
- Adviesprijs € 138,-
- Nu als combinatie voor € 137,-
- Jouw voordeel € 1,-
Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case 13 x 9 inch + Innox ISA 02
Artikelnr: 9000-0139-8085
-
+
-
- 1 x Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case voor 13 x 9 inch tom € 129,-
- 1 x Innox ISA 02 bladmuziekstandaard € 17,50
- Adviesprijs € 146,50
- Nu als combinatie voor € 143,-
- Jouw voordeel € 3,50
Gator Cases GPC1309 + Overtone Labs Tune Bot Gig
Artikelnr: 9000-0139-6854
-
+
-
- 1 x Gator Cases GPC1309 Grooves Tom Case voor 13 x 9 inch tom € 129,-
- 1 x Overtone Labs Tune Bot Gig stemapparaat voor drums € 92,-
- Adviesprijs € 221,-
- Nu als combinatie voor € 213,-
- Jouw voordeel € 8,-
Andere producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator CasesGator Cases GP-FUSION-100 5-delige drumhoezenset, 22-14-14-12-10 inch
2
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 168,-
€ 135,-
Gator Cases GK-76 softcase voor 76-toetsen keyboard, 130 x 46 x 16 cm
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 239,-
€ 189,-
Gator Cases GC-CLASSIC ABS-koffer voor klassieke gitaar
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 179,-
€ 126,-
Gator Cases GWE-ELEC-WIDE koffer voor PRS en brede gitaren
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 126,-
€ 118,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Tomkoffers & tassenProtection Racket 2010-00 Floor Tom Case tas voor 16 x 14 inch floor tom
Op voorraad
Adviesprijs
€ 68,-
€ 56,-