Ahead Armor Cases AR4008 hoes voor 8 x 8 inch tom
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 68,-
-24%
€ 52,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (7)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 16 inch (41 cm) |
| Maximale diepte | 14 inch (36 cm) |
| minimale diepte | niet van toepassing |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 10 inch (25 cm) |
| Maximale diepte | 8 inch (20 cm) |
| minimale diepte | niet van toepassing |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 12 inch (30 cm) |
| Maximale diepte | 12 inch (30 cm) |
| minimale diepte | niet van toepassing |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 13 inch (33 cm) |
| Maximale diepte | 9 inch (23 cm) |
| minimale diepte | niet van toepassing |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 13 inch (33 cm) |
| Maximale diepte | 10 inch (25 cm) |
| minimale diepte | niet van toepassing |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 16 inch (41 cm) |
| Maximale diepte | 16 inch (41 cm) |
| minimale diepte | niet van toepassing |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 14 inch (36 cm) |
| Maximale diepte | 12 inch (30 cm) |
| minimale diepte | 12 inch (30 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ahead Armor Cases AR4008 + 14 x 5.5 inch snaredrum hoes
- Adviesprijs € 105,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 102,-
Twijfel je of de Ahead Armor Cases AR4008 hoes voor 8 x 8 inch tom bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Ahead Armor Cases AR4008 + 14 x 5.5 inch snaredrum hoes
Artikelnr: 9000-0035-7087
-
+
-
- 1 x Ahead Armor Cases AR4008 hoes voor 8 x 8 inch tom € 52,-
- 1 x Ahead Armor Cases AR3011 hoes voor 14 x 5.5 inch snare drum € 53,-
- Adviesprijs € 105,-
- Nu als combinatie voor € 102,-
- Jouw voordeel € 3,-
Andere producten van Ahead Armor Cases
Zoek alle producten van het merk Ahead Armor CasesAhead Armor Cases AR3011 hoes voor 14 x 5.5 inch snare drum
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 77,-
€ 53,-
Ahead Armor Cases AASMT drumstokken en mallets toren tas
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 69,-
€ 57,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Tomkoffers & tassenGator Cases GP-1414 Standard Series Tom Bag voor 14 x 14 inch tom
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 40,-
€ 29,-