Innox IVA MON-05 studiomonitor statieven (set van 2)
Populair
Adviesprijs
€ 56,-
€ 55,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 64 stuks op voorraad in ons magazijn
TIJDELIJK 5% EXTRA KORTING MET CODE: EM262
Bekijk ook eens (1)
Innox IVA MON-05 luxe tripod monitor statief (per stuk)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 35,-
€ 28,-
| Draagvermogen standaard | 10 kg |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Hoogte verstelbaar | ja |
| Kleur | zwart |
| Maximaal draagvermogen (kg) | 10 |
| Monitor isolatie | nee |
| Plateau korte zijde | 230mm - 239mm |
| Plateau lange zijde | 230mm - 239mm |
| Set | nee |
|---|---|
| Type monitor statief | vloermodel |
| Type speakerbevestiging | recht plateau |
| Type statief onderstel | flat base poten |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 64 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Twijfel je of de Innox IVA MON-05 studiomonitor statieven (set van 2) bij je past? Doe de check.
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio monitor statiefIsoAcoustics ISO-200Sub isolatie statief voor subwoofer
2
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 92,-
€ 76,-
Gerelateerde producten van Innox
Zoek alle producten van het merk Innox in de categorie Studio monitor statiefInnox IVA MON-07 desktop monitor statieven (set van 2)
4.8
55 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 104,-
€ 65,-
Innox X-Stand BK studiomonitor statief zwart (set van twee)
1.7
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 94,-
€ 69,-
Innox IVA MON-01 MKII studio monitor statief (per stuk)
4.7
38 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 42,-
€ 26,-
Innox IVA MON-05 luxe tripod monitor statief (per stuk)
4.5
30 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 35,-
€ 28,-