Neutrik NKPF-NC-B H05VV-F3G1.5 powerCON NAC3FXW-stripped open end 1m
0
nog geen reviews
schrijf een review
-53%
Adviesprijs
€ 10,90
€ 5,15
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 28 stuks op voorraad in ons magazijn
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (4)
Neutrik NKPF-NC-B H05VV-F3G1.5 powerCON NAC3FXW-stripped open end 1.5m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 25,-
€ 9,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 1.50 m |
| Type stroomconnector female | PowerCON True1 female |
| Type stroomconnector male | niet van toepassing |
| Compleet | ~ |
|---|---|
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Neutrik NKPF-NC-B H05VV-F3G1.5 powerCON NAC3FXW-stripped open end 2m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 25,-
€ 9,15
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 2.00 m |
| Type stroomconnector female | PowerCON True1 female |
| Type stroomconnector male | niet van toepassing |
| Compleet | ~ |
|---|---|
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Neutrik NKPF-NC-B H05VV-F3G1.5 powerCON NAC3FXW-stripped open end 3m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 12,65
€ 9,80
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 3.00 m |
| Type stroomconnector female | PowerCON True1 female |
| Type stroomconnector male | niet van toepassing |
| Compleet | ~ |
|---|---|
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Neutrik NKPF-NC-B H05VV-F3G1.5 powerCON NAC3FXW-stripped open end 5m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 17,90
€ 13,85
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 5.00 m |
| Type stroomconnector female | PowerCON True1 female |
| Type stroomconnector male | niet van toepassing |
| Compleet | ~ |
|---|---|
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 30 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Neutrik NKPF-NC-B 1m
- Nu als combinatie voor € 10,30
4x Neutrik NKPF-NC-B 1m
- Nu als combinatie voor € 20,60
Combinatievoordeel
2x Neutrik NKPF-NC-B 1m
Artikelnr: 9000-0127-5763
-
2x
4x Neutrik NKPF-NC-B 1m
Artikelnr: 9000-0127-5766
-
4x
6x Neutrik NKPF-NC-B 1m
Artikelnr: 9000-0127-5769
-
6x
Neutrik NKPF-NC-B 1m + Innox SNAP PRO
Artikelnr: 9000-0127-5772
-
+
-
Neutrik NKPF-NC-B 1m + Innox ETA GAF-ECO-BK
Artikelnr: 9000-0127-5776
-
+
-
Neutrik NKPF-NC-B 1m + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0127-5781
-
+
-
Andere producten van Neutrik
Zoek alle producten van het merk NeutrikNeutrik NC3FRX 3p XLR female kabeldeel haaks, nikkelkleurig
4.8
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,10
€ 8,55
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Stroomkabels 230VProcab CAB480 euro female - euro male 0.50 meter
4.9
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 5,15
€ 3,79
Gerelateerde producten van Neutrik
Zoek alle producten van het merk Neutrik in de categorie Stroomkabels 230VNeutrik NKPF-SR-B H05VV-F3G1.5 powerCON TRUE 1 / Schuko haaks 1m
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,50
€ 8,10