IK Multimedia ToneX Cab Grill Silver losse gril voor de ToneX Cab
IK Multimedia
Extra voordeel
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Grill voor speakerformaat
- 12 inch
- Kleur
- Aluminium / staal / zilver
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 150 gr
- Afmeting
- 50,0 x 50,0 x 10,0 cm
Adviesprijs 61,-
52,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- Levertijd onbekend Goes Reserveren
- Levertijd onbekend Rotterdam Reserveren
- Levertijd onbekend Amsterdam Reserveren
- Levertijd onbekend Apeldoorn Reserveren
- Levertijd onbekend Antwerpen Reserveren
IK Multimedia ToneX Cab + IK Multimedia ToneX Cab Grill Silver
- Nu als combinatie voor
- 754,-
Levertijd onbekend
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Grill voor speakerformaat
- 12 inch
- Kleur
- Aluminium / staal / zilver
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 150 gr
- Afmeting
- 50,0 x 50,0 x 10,0 cm
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0137-9963
Algemeen
Deze losse gril kun je gebruiken om jouw ToneX Cab te voorzien van een andere look. In dit geval is de gril uitgevoerd in zilver. Dit geeft de ToneX Cab een klassieke uitstraling.
Plus- en minpunten
- Geeft de ToneX Cab een unieke uitstraling.
- Nog maar twee kleuren beschikbaar op het moment van schrijven.
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Reviews
Er zijn nog geen reviews voor dit product.
Combinatievoordeel
IK Multimedia ToneX Cab + IK Multimedia ToneX Cab Grill Silver
Artikelnr: 9000-0137-9995
- 1 x IK Multimedia ToneX Cab 350 Watt FRFR 1x12 actieve gitaar speakercabinet 702,-
- 1 x IK Multimedia ToneX Cab Grill Silver losse gril voor de ToneX Cab 52,-
- Nu als combinatie voor
- 754,-
Levertijd onbekend
Andere producten van IK Multimedia
Zoek alle producten van het merk IK Multimedia-
Extra voordeel -30%Adviesprijs 76,- 53,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeel -38%Adviesprijs 91,- 56,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeel -51%Adviesprijs 49,- 23,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeel -25%Adviesprijs 69,- 52,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Speaker-grills-
PopulairAdviesprijs 11,60 7,35Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 13,20 8,35Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 17,80 11,70Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 7,70 5,35Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis