XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 songboek piano, zang en gitaar
XYZ Uitgeverij
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Taal
- Nederlands
- Onderwerp boek
- Gitaar algemeen, piano, zang
- Genre
- Pop / rock
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 100 gr
- Afmeting
- 30,0 x 21,0 x 0,5 cm
Productspecificaties
- Boudewijn de Groot 2
- songboek voor piano, zang en gitaar
- uitgeverij: XYZ Uitgeverij
- componist: Boudewijn de Groot
- ISBN: 9789043142953
- artikelnummer: XYZ10042
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Nog 11 stuks op voorraad bij de leverancier
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- 6 werkdagen Goes Reserveren
- 6 werkdagen Rotterdam Reserveren
- 6 werkdagen Amsterdam Reserveren
- 6 werkdagen Apeldoorn Reserveren
- 6 werkdagen Antwerpen Reserveren
XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 + Stagg MUS-A1 BK
- Adviesprijs
- 27,15
- Nu als combinatie voor
- 26,00
- Jouw voordeel
- 1,15
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 + Innox DX 11
- Adviesprijs
- 43,20
- Nu als combinatie voor
- 41,00
- Jouw voordeel
- 2,20
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Taal
- Nederlands
- Onderwerp boek
- Gitaar algemeen, piano, zang
- Genre
- Pop / rock
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 100 gr
- Afmeting
- 30,0 x 21,0 x 0,5 cm
Productspecificaties
- Boudewijn de Groot 2
- songboek voor piano, zang en gitaar
- uitgeverij: XYZ Uitgeverij
- componist: Boudewijn de Groot
- ISBN: 9789043142953
- artikelnummer: XYZ10042
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0103-7671
Algemeen
Beneden alle peil, verdronken vlinder of het land van maas en waal, wie kent die nummers van Boudewijn de Groot niet? Wil je ze ook graag leren spelen? In dit songboek vind je de arrangementen voor piano, gitaar en zang. Zo speel of zing jij ook binnenkort deze onsterfelijke klassiekers. Plezier verzekerd!
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Reviews
Anderen kochten ook
-
-5% OP FAZLEY GITAAR GEAR VANAF €100! CODE: FAZLEY5Adviesprijs 20,- 12,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 23,- 17,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Populair -25%Adviesprijs 119,- 89,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 11,10 8,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Combinatievoordeel
XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 + Stagg MUS-A1 BK
Artikelnr: 9000-0103-7685
- 1 x XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 songboek piano, zang en gitaar 14,20
- 1 x Stagg MUS-A1 BK tafel-muziekstandaard 12,95
- Adviesprijs
- 27,15
- Nu als combinatie voor
- 26,00
- Jouw voordeel
- 1,15
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 + Innox DX 11
Artikelnr: 9000-0103-7686
- 1 x XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 songboek piano, zang en gitaar 14,20
- 1 x Innox DX 11 keyboardbank 29,00
- Adviesprijs
- 43,20
- Nu als combinatie voor
- 41,00
- Jouw voordeel
- 2,20
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 + Innox MB 20
Artikelnr: 9000-0103-7688
- 1 x XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 songboek piano, zang en gitaar 14,20
- 1 x Innox MB 20 lessenaar lamp 19,00
- Adviesprijs
- 33,20
- Nu als combinatie voor
- 31,00
- Jouw voordeel
- 2,20
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 + Konig & Meyer 12440
Artikelnr: 9000-0103-7689
- 1 x XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 songboek piano, zang en gitaar 14,20
- 1 x Konig & Meyer 12440 Uniboy boekenstandaard geel 4,97
- Adviesprijs
- 19,17
- Nu als combinatie voor
- 18,90
- Jouw voordeel
- 0,27
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 + Konig & Meyer 12450
Artikelnr: 9000-0103-7691
- 1 x XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 songboek piano, zang en gitaar 14,20
- 1 x Konig & Meyer 12450 Uniboy Classic boekenstandaard blauw 6,50
- Adviesprijs
- 20,70
- Nu als combinatie voor
- 20,05
- Jouw voordeel
- 0,65
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 + Devine PRO 2000
Artikelnr: 9000-0103-7687
- 1 x XYZ Uitgeverij Boudewijn de Groot 2 songboek piano, zang en gitaar 14,20
- 1 x Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon 29,00
- Adviesprijs
- 43,20
- Nu als combinatie voor
- 41,00
- Jouw voordeel
- 2,20
Andere producten van XYZ Uitgeverij
Zoek alle producten van het merk XYZ Uitgeverij-
Populair -43%Adviesprijs 28,- 15,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Populair -43%Adviesprijs 28,- 15,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 14,50 14,20Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Songboeken-
Extra voordeelAdviesprijs 27,- 20,70Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 31,- 21,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Gerelateerde producten van XYZ Uitgeverij
Zoek alle producten van het merk XYZ Uitgeverij in de categorie Songboeken-
Extra voordeelAdviesprijs 14,50 14,20Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis