Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case tas voor 13 x 6,5 inch snaredrum - schouderriem
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 78,-
€ 76,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (4)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 14 inch (36 cm) |
| Maximale diepte | 6.5 inch (16.5 cm) |
| minimale diepte | 6.5 inch (16.5 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 12 inch (30 cm) |
| Maximale diepte | 7 inch (18 cm) |
| minimale diepte | 7 inch (18 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 14 inch (36 cm) |
| Maximale diepte | 8 inch (20 cm) |
| minimale diepte | 8 inch (20 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter | 14 inch (36 cm) |
| Maximale diepte | 5.5 inch (14 cm) |
| minimale diepte | 5.5 inch (14 cm) |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case + Fazley FDK-100-SDS
- Adviesprijs € 121,-
- Jouw voordeel € 7,-
- Nu als combinatie voor € 114,-
Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case + Vic Firth American Classic 5A
- Adviesprijs € 89,90
- Jouw voordeel € 0,90
- Nu als combinatie voor € 89,-
Twijfel je of de Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case tas voor 13 x 6,5 inch snaredrum - schouderriem bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case + Fazley FDK-100-SDS
Artikelnr: 9000-0100-2577
-
+
-
- 1 x Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case tas voor 13 x 6,5 inch snaredrum - schouderriem € 76,-
- 1 x Fazley FDK-100-SDS snaredrum statief € 45,-
- Adviesprijs € 121,-
- Nu als combinatie voor € 114,-
- Jouw voordeel € 7,-
Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case + Vic Firth American Classic 5A
Artikelnr: 9000-0100-2578
-
+
-
- 1 x Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case tas voor 13 x 6,5 inch snaredrum - schouderriem € 76,-
- 1 x Vic Firth American Classic 5A drumstokken hickory met houten tip € 13,90
- Adviesprijs € 89,90
- Nu als combinatie voor € 89,-
- Jouw voordeel € 0,90
Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case + Vic Firth VICKEY
Artikelnr: 9000-0100-2579
-
+
-
- 1 x Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case tas voor 13 x 6,5 inch snaredrum - schouderriem € 76,-
- 1 x Vic Firth VICKEY stemsleutel voor drums € 12,75
- Adviesprijs € 88,75
- Nu als combinatie voor € 88,-
- Jouw voordeel € 0,75
Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case + Rohema Jazz JB1
Artikelnr: 9000-0100-2582
-
+
-
- 1 x Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case tas voor 13 x 6,5 inch snaredrum - schouderriem € 76,-
- 1 x Rohema Jazz JB1 metalen brushes € 22,60
- Adviesprijs € 98,60
- Nu als combinatie voor € 97,-
- Jouw voordeel € 1,60
Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case + Stagg SBRU10-RN
Artikelnr: 9000-0100-2583
-
+
-
- 1 x Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case tas voor 13 x 6,5 inch snaredrum - schouderriem € 76,-
- 1 x Stagg SBRU10-RN nylon brushes met rubber greep € 17,95
- Adviesprijs € 93,95
- Nu als combinatie voor € 92,-
- Jouw voordeel € 1,95
Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case + Fazley 5A + Fazley DK01
Artikelnr: 9000-0100-2576
-
+
-
+
-
- 1 x Protection Racket 3014C-00 Snare Drum Case tas voor 13 x 6,5 inch snaredrum - schouderriem € 76,-
- 1 x Fazley Stix-5A drumstokken met houten tip € 7,50
- 1 x Fazley DK01 drumsleutel € 1,95
- Adviesprijs € 85,45
- Nu als combinatie voor € 84,-
- Jouw voordeel € 1,45
Andere producten van Protection Racket
Zoek alle producten van het merk Protection RacketProtection Racket A3011-00 AAA Rigid Snare Drum Case harde koffer voor 14 x 5,5 inch snaredrum
Op voorraad
Adviesprijs
€ 92,-
€ 79,-
Protection Racket 9115-00 Djembe Bag tas voor 15 x 28 inch djembé
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 111,-
€ 90,-
Protection Racket HXS-P002-00 Helix Proline case zachte koffer voor Line 6 HX Stomp
Op voorraad
Adviesprijs
€ 54,-
€ 49,-
Gerelateerde producten van Protection Racket
Zoek alle producten van het merk Protection Racket in de categorie Snaredrum-koffers & tassenProtection Racket A3011-00 AAA Rigid Snare Drum Case harde koffer voor 14 x 5,5 inch snaredrum
Op voorraad
Adviesprijs
€ 92,-
€ 79,-
Protection Racket 3014-00 Snare Drum Case tas voor 13 x 6,5 inch snaredrum
Op voorraad
Adviesprijs
€ 59,-
€ 49,-