Shure SLXD3+ G65 draadloze Plug-On zender met XLR connector (470-606 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 499,-
-2%
€ 489,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (2)
Shure SLXD3+ K55 draadloze Plug-On zender met XLR connector (606-694 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 499,-
€ 489,-
| Batterij type | AA - penlite, Shure-accu |
|---|---|
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentieband | Shure K55 (606 - 694 MHz) |
| Kanaal | 38 (606 - 614 MHz), 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz), 41 (630 - 638 MHz), 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz), 48 (686 - 694 MHz) |
| Maximum frequentie | niet gespecificeerd |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| type draadloos product | zender |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Zendvermogen | niet gespecificeerd |
| Batterij type | AA - penlite, Shure-accu |
|---|---|
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentieband | Shure S50 (823 - 832 + 863 - 865 MHz) |
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), 67 (838 - 846 MHz), 68 (846 - 854 MHz), 69 (854 - 862 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Maximum frequentie | niet gespecificeerd |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| type draadloos product | zender |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Zendvermogen | niet gespecificeerd |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 35 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 35 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure SLXD3+ G65 + Devine PRO 1000
- Adviesprijs € 501,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 500,-
Shure SLXD3+ G65 + Fazley DS-002
- Adviesprijs € 496,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 495,-
Twijfel je of de Shure SLXD3+ G65 draadloze Plug-On zender met XLR connector (470-606 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure SLXD3+ G65 + Devine PRO 1000
Artikelnr: 9000-0150-4586
-
+
-
- 1 x Shure SLXD3+ G65 draadloze Plug-On zender met XLR connector (470-606 MHz) € 489,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- Adviesprijs € 501,50
- Nu als combinatie voor € 500,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure SLXD3+ G65 + Fazley DS-002
Artikelnr: 9000-0150-4587
-
+
-
- 1 x Shure SLXD3+ G65 draadloze Plug-On zender met XLR connector (470-606 MHz) € 489,-
- 1 x Fazley DS-002 stokkenhouder € 7,50
- Adviesprijs € 496,50
- Nu als combinatie voor € 495,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure SLXD3+ G65 + Innox ISA 02
Artikelnr: 9000-0150-4588
-
+
-
- 1 x Shure SLXD3+ G65 draadloze Plug-On zender met XLR connector (470-606 MHz) € 489,-
- 1 x Innox ISA 02 bladmuziekstandaard € 17,50
- Adviesprijs € 506,50
- Nu als combinatie voor € 503,-
- Jouw voordeel € 3,50
Shure SLXD3+ G65 + Fazley DMM-L-02
Artikelnr: 9000-0150-4589
-
+
-
- 1 x Shure SLXD3+ G65 draadloze Plug-On zender met XLR connector (470-606 MHz) € 489,-
- 1 x Fazley DMM-L-02 drummat 2.00 x 1.60 m € 59,-
- Adviesprijs € 548,-
- Nu als combinatie voor € 540,-
- Jouw voordeel € 8,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure BLX288E/SM58-K14 draadloos handheld systeem (614-638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 759,-
€ 573,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Snap-on & draadloze modulesSennheiser XSW-D XLR FEMALE TX snap-on zender (2.4 GHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 193,-
€ 179,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Snap-on & draadloze modulesShure SLXD3+ K55 draadloze Plug-On zender met XLR connector (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 499,-
€ 489,-