One Control Minimal Series Black Loop met BJF-buffer - A+B-switch / Looper
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (5)
One Control Minimal Series MIDI Solo Stereo Loop True Bypass Loop effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 156,-
€ 139,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | fx loop |
| configuratie splitter / router | 1 fx loop |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | actief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | ja |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
One Control Minimal Series Stereo 1 Loop Box True Bypass Looper
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 148,-
€ 148,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | fx loop |
| configuratie splitter / router | 1 fx loop |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | actief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
One Control Minimal Series MIDI Dual Stereo Loop True Bypass Looper
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 179,-
€ 175,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | fx loop |
| configuratie splitter / router | 2 fx loops |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | actief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
One Control Minimal Series Tri Loop looper, remote footswitch en splitter
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 125,-
€ 109,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | splitter, fx loop |
| configuratie splitter / router | niet gespecificeerd |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | actief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
One Control Minimal Series White Loop A/B switch en looper met BJF Buffer
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 91,-
€ 79,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | splitter, fx loop |
| configuratie splitter / router | 2 fx loops |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | actief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
One Control MS BLACK LOOP II + Innox RPD R8S-FS
- Adviesprijs € 114,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 109,-
One Control MS BLACK LOOP II + 2x Devine GIT55 Performer
- Adviesprijs € 96,90
- Jouw voordeel € 2,90
- Nu als combinatie voor € 94,-
Combinatievoordeel
One Control MS BLACK LOOP II + Innox RPD R8S-FS
Artikelnr: 9000-0135-7018
-
+
-
- 1 x One Control Minimal Series Black Loop met BJF-buffer - A+B-switch / Looper € 79,-
- 1 x Innox RPD R8S-FS 19 inch stroomverdeler € 35,-
- Adviesprijs € 114,-
- Nu als combinatie voor € 109,-
- Jouw voordeel € 5,-
One Control MS BLACK LOOP II + 2x Devine GIT55 Performer
Artikelnr: 9000-0135-7019
-
+
-
2x
- 1 x One Control Minimal Series Black Loop met BJF-buffer - A+B-switch / Looper € 79,-
- 2 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 96,90
- Nu als combinatie voor € 94,-
- Jouw voordeel € 2,90
One Control MS BLACK LOOP II + 6x Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0135-7020
-
+
-
6x
- 1 x One Control Minimal Series Black Loop met BJF-buffer - A+B-switch / Looper € 79,-
- 6 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 127,60
- Nu als combinatie voor € 120,-
- Jouw voordeel € 7,60
One Control MS BLACK LOOP II + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0135-7021
-
+
-
- 1 x One Control Minimal Series Black Loop met BJF-buffer - A+B-switch / Looper € 79,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 84,50
- Nu als combinatie voor € 83,-
- Jouw voordeel € 1,50
One Control MS BLACK LOOP II + Fazley PA-002
Artikelnr: 9000-0135-7022
-
+
-
- 1 x One Control Minimal Series Black Loop met BJF-buffer - A+B-switch / Looper € 79,-
- 1 x Fazley PA-002 9V AC adapter voor effectpedalen € 19,95
- Adviesprijs € 98,95
- Nu als combinatie voor € 96,-
- Jouw voordeel € 2,95
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Signaal splitter & routerMooer Pedal Controller L6 MKII Programmable 6-Channel Loop Switcher
Op voorraad
Adviesprijs
€ 152,-
€ 131,-