One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII programmeerbare 5-kanaals loop switcher
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 362,-
-12%
€ 319,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (3)
One Control Agamidae Tail Loop programmeerbare 6-kanaals loop switcher
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 320,-
€ 249,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | fx loop |
| configuratie splitter / router | 6 fx loops |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | actief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
One Control Iguana Tail Loop MKIII 5-kanaals loop switcher met BJF-buffer
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 226,-
€ 209,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | fx loop |
| configuratie splitter / router | 5 fx loops |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | actief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
One Control Xenagama Tail Loop MKIII 3-kanaals loop switcher met BJF-buffer
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 208,-
€ 179,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | fx loop |
| configuratie splitter / router | 3 fx loops |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | actief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 23 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 23 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII + Innox RPD R8S-FS
- Adviesprijs € 354,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 349,-
One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII + 2x Devine GIT55 Performer
- Adviesprijs € 336,90
- Jouw voordeel € 2,90
- Nu als combinatie voor € 334,-
Combinatievoordeel
One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII + Innox RPD R8S-FS
Artikelnr: 9000-0135-1824
-
+
-
- 1 x One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII programmeerbare 5-kanaals loop switcher € 319,-
- 1 x Innox RPD R8S-FS 19 inch stroomverdeler € 35,-
- Adviesprijs € 354,-
- Nu als combinatie voor € 349,-
- Jouw voordeel € 5,-
One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII + 2x Devine GIT55 Performer
Artikelnr: 9000-0135-1825
-
+
-
2x
- 1 x One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII programmeerbare 5-kanaals loop switcher € 319,-
- 2 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 336,90
- Nu als combinatie voor € 334,-
- Jouw voordeel € 2,90
One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII + 6x Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0135-1826
-
+
-
6x
- 1 x One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII programmeerbare 5-kanaals loop switcher € 319,-
- 6 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 367,60
- Nu als combinatie voor € 360,-
- Jouw voordeel € 7,60
One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0135-1827
-
+
-
- 1 x One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII programmeerbare 5-kanaals loop switcher € 319,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 324,50
- Nu als combinatie voor € 323,-
- Jouw voordeel € 1,50
One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII + Fazley PA-002
Artikelnr: 9000-0135-1828
-
+
-
- 1 x One Control Chamaeleo Tail Loop MKIII programmeerbare 5-kanaals loop switcher € 319,-
- 1 x Fazley PA-002 9V AC adapter voor effectpedalen € 19,95
- Adviesprijs € 338,95
- Nu als combinatie voor € 336,-
- Jouw voordeel € 2,95
Andere producten van One Control
Zoek alle producten van het merk One ControlOne Control Gecko MKIII compacte programmeerbare MIDI switcher
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 152,-
€ 139,-