KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal actieve splitter en merger
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 89,-
-11%
€ 79,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | splitter, merger |
| configuratie splitter / router | A/B of A+B |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | passief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
KMA Machines Stereo AB/Y passief pedaal met actieve schakeling
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 129,-
€ 129,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | splitter, merger |
| configuratie splitter / router | A/B of A+B |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | passief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type splitter / router | splitter, merger |
| configuratie splitter / router | A/B of A+B |
| LED-indicatie | ja |
| Actief of passief | actief |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | niet gespecificeerd |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal + Rockpower NT 50 EU
- Adviesprijs € 90,75
- Jouw voordeel € 1,75
- Nu als combinatie voor € 89,-
KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal + Innox PBO 04
- Adviesprijs € 134,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 128,-
Combinatievoordeel
KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal + Rockpower NT 50 EU
Artikelnr: 9000-0147-8567
-
+
-
- 1 x KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal actieve splitter en merger € 79,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 90,75
- Nu als combinatie voor € 89,-
- Jouw voordeel € 1,75
KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal + Innox PBO 04
Artikelnr: 9000-0147-8568
-
+
-
- 1 x KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal actieve splitter en merger € 79,-
- 1 x Innox PBO 04 pedalboard met tas € 55,-
- Adviesprijs € 134,-
- Nu als combinatie voor € 128,-
- Jouw voordeel € 6,-
KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal + Devine GIT6/B
Artikelnr: 9000-0147-8569
-
+
-
- 1 x KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal actieve splitter en merger € 79,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 90,25
- Nu als combinatie voor € 88,-
- Jouw voordeel € 2,25
KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal + Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0147-8570
-
+
-
- 1 x KMA Machines Active AB/Y Mono Pedal actieve splitter en merger € 79,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 87,10
- Nu als combinatie voor € 86,-
- Jouw voordeel € 1,10