Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar
Adviesprijs
€ 828,-
-22%
€ 649,-
incl. 21% btw
Dit product is wel (of gedeeltelijk) op voorraad in een van onze Bax Music winkels
Bekijk ook eens (4)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Rotterdam
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, rock |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | mahonie |
|---|---|
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Ideaal voor welk genre? | Rock & Blues (overdrive) |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | rood |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | mahonie |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
| Model body | hollowbody |
| Set | nee |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | tunomatic + vibrato |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, rock |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Houtsoort achterkant | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
|---|---|
| Houtsoort zijkant | sparren (spruce) |
| Ideaal voor welk genre? | Rock & Blues (overdrive) |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | groen |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | esdoorn (maple) |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
| Model body | hollowbody |
| Set | nee |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | mahonie |
|---|---|
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Ideaal voor welk genre? | Rock & Blues (overdrive) |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | bruin, burst, hout / naturel |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | mahonie |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
| Model body | hollowbody |
| Set | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 46 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 46 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Guild Deluxe Electric Hardshell Case + Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue
- Adviesprijs € 882,-
- Jouw voordeel € 19,-
- Nu als combinatie voor € 863,-
Guild Premium Electric Gig Bag + Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue
- Adviesprijs € 798,-
- Jouw voordeel € 13,-
- Nu als combinatie voor € 785,-
Twijfel je of de Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Guild Deluxe Electric Hardshell Case + Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue
Artikelnr: 9000-0091-2153
-
+
-
- 1 x Guild Deluxe Electric Hardshell Case voor Starfire, T-50 en Jet 90 € 233,-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- Adviesprijs € 882,-
- Nu als combinatie voor € 863,-
- Jouw voordeel € 19,-
Guild Premium Electric Gig Bag + Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue
Artikelnr: 9000-0091-2316
-
+
-
- 1 x Guild Premium Electric Gig Bag voor Starfire, T-50 en T-Bird € 149,-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- Adviesprijs € 798,-
- Nu als combinatie voor € 785,-
- Jouw voordeel € 13,-
Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-5471
-
+
-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 663,95
- Nu als combinatie voor € 661,-
- Jouw voordeel € 2,95
Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue + D'Addario EXL115
Artikelnr: 9000-0062-2237
-
+
-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- 1 x D'Addario EXL115 snarenset voor elektrische gitaar € 8,20
- Adviesprijs € 657,20
- Nu als combinatie voor € 657,-
- Jouw voordeel € 0,20
Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue + Fazley T-100
Artikelnr: 9000-0093-0861
-
+
-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- 1 x Fazley T-100 stemapparaat met metronoom € 17,50
- Adviesprijs € 666,50
- Nu als combinatie voor € 664,-
- Jouw voordeel € 2,50
Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue + Bax Music Quick Start Gitaar
Artikelnr: 9000-0094-0697
-
+
-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- 1 x Bax Music Quick Start Gitaar € 2,02
- Adviesprijs € 651,02
- Nu als combinatie voor € 651,-
- Jouw voordeel € 0,02
Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
Artikelnr: 9000-0107-7646
-
+
-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- 1 x D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46 Regular Light € 16,05
- Adviesprijs € 665,05
- Nu als combinatie voor € 664,-
- Jouw voordeel € 1,05
Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue + Bax Music plectrumdoosje
Artikelnr: 9000-0062-2240
-
+
-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 654,80
- Nu als combinatie voor € 654,-
- Jouw voordeel € 0,80
Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue + Innox IGS 03
Artikelnr: 9000-0062-2241
-
+
-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 656,50
- Nu als combinatie voor € 656,-
- Jouw voordeel € 0,50
Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue + Fazley NILO SGS-BLK
Artikelnr: 9000-0062-2242
-
+
-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- 1 x Fazley NILO SGS-BLK gitaarband nylon zwart € 8,95
- Adviesprijs € 657,95
- Nu als combinatie voor € 656,-
- Jouw voordeel € 1,95
Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue + Devine GIT55 Performer
Artikelnr: 9000-0062-2243
-
+
-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- 1 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 657,95
- Nu als combinatie voor € 656,-
- Jouw voordeel € 1,95
Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue + Fazley SW01 + D'Addario EXL115
Artikelnr: 9000-0062-2238
-
+
-
+
-
- 1 x Guild Newark St. Collection Starfire I DC Pelham Blue semi-akoestische gitaar € 649,-
- 1 x Fazley SW01 snaarwinder € 1,95
- 1 x D'Addario EXL115 snarenset voor elektrische gitaar € 8,20
- Adviesprijs € 659,15
- Nu als combinatie voor € 658,-
- Jouw voordeel € 1,15
Andere producten van Guild
Zoek alle producten van het merk GuildGuild D-1212 Natural Westerly 12-snarige westerngitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.021,-
€ 885,-
Guild Newark St. Collection Starfire I-12 Cherry Red 12-snarige semi-akoestische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 828,-
€ 649,-
Guild Jumbo Junior Bass Flame Maple Antique Blonde Satin elektrisch-akoestische basgitaar
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 702,-
€ 555,-
Guild DS-240 Memoir Westerly Dreadnought western gitaar
4.9
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 702,-
€ 555,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Semi akoestische gitaarSire Larry Carlton H7 See Through Red semi-akoestische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 725,-
€ 655,-
Sire Larry Carlton H7 Vintage Sunburst semi-akoestische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 725,-
€ 619,-
Gerelateerde producten van Guild
Zoek alle producten van het merk Guild in de categorie Semi akoestische gitaarGuild Newark St. Collection Starfire I-12 Cherry Red 12-snarige semi-akoestische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 828,-
€ 649,-
Guild Newark St. Collection Starfire I SC Antique Burst semi-akoestische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 696,-
€ 605,-
Guild Newark St. Collection Starfire I-12 Cherry Red 12-snarige semi-akoestische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 828,-
€ 649,-