D'Angelico Excel DC Stopbar Vintage Natural semi-akoestische gitaar met koffer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 1.999,-
-23%
€ 1.548,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (4)
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Houtsoort achterkant | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | esdoorn (maple) |
|---|---|
| Houtsoort zijkant | esdoorn (maple) |
| Ideaal voor welk genre? | Rock & Blues (overdrive) |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | ja |
| Kleur | zwart |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | esdoorn (maple) |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
| Model body | hollowbody |
| Set | nee |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, rock |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Houtsoort achterkant | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Houtsoort top | esdoorn (maple) |
|---|---|
| Houtsoort zijkant | esdoorn (maple) |
| Ideaal voor welk genre? | Rock & Blues (overdrive) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | rood |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | esdoorn (maple) |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
| Model body | hollowbody |
| Set | nee |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Houtsoort achterkant | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Houtsoort top | esdoorn (maple) |
|---|---|
| Houtsoort zijkant | esdoorn (maple) |
| Ideaal voor welk genre? | Rock & Blues (overdrive) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | bruin, burst |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | esdoorn (maple) |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
| Model body | hollowbody |
| Set | nee |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, rock |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Houtsoort achterkant | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Houtsoort top | esdoorn (maple) |
|---|---|
| Houtsoort zijkant | esdoorn (maple) |
| Ideaal voor welk genre? | Rock & Blues (overdrive) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | geel |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | esdoorn (maple) |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
| Model body | hollowbody |
| Set | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 111 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 111 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
D'Angelico Excel DC + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
- Adviesprijs € 1.564,05
- Jouw voordeel € 1,05
- Nu als combinatie voor € 1.563,-
D'Angelico Excel DC + Fazley T-75U
- Adviesprijs € 1.562,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 1.560,-
Twijfel je of de D'Angelico Excel DC Stopbar Vintage Natural semi-akoestische gitaar met koffer bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
D'Angelico Excel DC + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
Artikelnr: 9000-0107-8134
-
+
-
- 1 x D'Angelico Excel DC Stopbar Vintage Natural semi-akoestische gitaar met koffer € 1.548,-
- 1 x D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46 Regular Light € 16,05
- Adviesprijs € 1.564,05
- Nu als combinatie voor € 1.563,-
- Jouw voordeel € 1,05
D'Angelico Excel DC + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0099-8352
-
+
-
- 1 x D'Angelico Excel DC Stopbar Vintage Natural semi-akoestische gitaar met koffer € 1.548,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 1.562,95
- Nu als combinatie voor € 1.560,-
- Jouw voordeel € 2,95
D'Angelico Excel DC + Bax Music Quick Start Gitaar
Artikelnr: 9000-0099-8355
-
+
-
- 1 x D'Angelico Excel DC Stopbar Vintage Natural semi-akoestische gitaar met koffer € 1.548,-
- 1 x Bax Music Quick Start Gitaar € 2,02
- Adviesprijs € 1.550,02
- Nu als combinatie voor € 1.550,-
- Jouw voordeel € 0,02
D'Angelico Excel DC + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0099-8359
-
+
-
- 1 x D'Angelico Excel DC Stopbar Vintage Natural semi-akoestische gitaar met koffer € 1.548,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 1.565,50
- Nu als combinatie voor € 1.563,-
- Jouw voordeel € 2,50
D'Angelico Excel DC + Bax Music PickBox-12
Artikelnr: 9000-0099-8360
-
+
-
- 1 x D'Angelico Excel DC Stopbar Vintage Natural semi-akoestische gitaar met koffer € 1.548,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 1.553,80
- Nu als combinatie voor € 1.553,-
- Jouw voordeel € 0,80
D'Angelico Excel DC + Fazley EGS03
Artikelnr: 9000-0099-8361
-
+
-
- 1 x D'Angelico Excel DC Stopbar Vintage Natural semi-akoestische gitaar met koffer € 1.548,-
- 1 x Fazley EGS03 snaren voor elektrische gitaar (regular) € 2,95
- Adviesprijs € 1.550,95
- Nu als combinatie voor € 1.550,-
- Jouw voordeel € 0,95
D'Angelico Excel DC + Devine GIT55 Classic
Artikelnr: 9000-0099-8362
-
+
-
- 1 x D'Angelico Excel DC Stopbar Vintage Natural semi-akoestische gitaar met koffer € 1.548,-
- 1 x Devine GIT55 Classic gitaarkabel mono jack-jack haaks 5.5 meter € 12,50
- Adviesprijs € 1.560,50
- Nu als combinatie voor € 1.558,-
- Jouw voordeel € 2,50
D'Angelico Excel DC + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0099-8363
-
+
-
- 1 x D'Angelico Excel DC Stopbar Vintage Natural semi-akoestische gitaar met koffer € 1.548,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 1.555,50
- Nu als combinatie voor € 1.555,-
- Jouw voordeel € 0,50
Andere producten van D'Angelico
Zoek alle producten van het merk D'AngelicoD'Angelico Deluxe Bedford SH Desert Gold semi-akoestische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.815,-
€ 1.599,-
D'Angelico Excel DC XT stoptail Vintage Natural Quilt semi-akoestische gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.999,-
€ 1.649,-
D'Angelico Deluxe Brighton Vintage Sunburst elektrische gitaar met koffer
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.815,-
€ 1.299,-
D'Angelico Premier Mini DC Dark Iced Tea Burst Stopbar semi-akoestische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 900,-
€ 815,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Semi akoestische gitaarGodin Montreal Premiere HT Laguna Blue semi-akoestische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 2.349,-
€ 1.745,-
Chapman Guitars SAR63 Chris Robertson Signature Surf Green semi-akoestische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.549,-
€ 1.459,-
Chapman Guitars SAR63 Chris Robertson Signature Stone White semi-akoestische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.549,-
€ 1.459,-
Gerelateerde producten van D'Angelico
Zoek alle producten van het merk D'Angelico in de categorie Semi akoestische gitaarD'Angelico Deluxe Bedford SH Desert Gold semi-akoestische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.815,-
€ 1.599,-
D'Angelico Excel DC XT stoptail Vintage Natural Quilt semi-akoestische gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.999,-
€ 1.649,-
D'Angelico Premier Mini DC Dark Iced Tea Burst Stopbar semi-akoestische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 900,-
€ 815,-