D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select Jazz Sopraansaxofoonriet, 2-Medium, 10-pack, Unfiled
D'Addario Woodwinds
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Voor type saxofoon
- Sopraansaxofoon
- Riet sterkte
- 2
- Materiaal riet
- Normaal riet
- Aantal rieten
- 10
- Filed/unfiled
- Unfiled
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 50 gr
- Afmeting
- 12,0 x 10,0 x 6,0 cm
Productspecificaties
- 10 stuks per verpakking
- Ongefilterd (unfiled) model
- Sterkte: 2 Medium
- Individueel verzegeld in een gerecycled papieren houder
- Verkrijgbaar in sterktes 2.0 tot 4.0 (zacht, medium, hard)
- Geschikt voor alle soorten saxofoons
- Gemaakt van natuurlijk geteeld riet
- Ontworpen en geproduceerd in de VS
- Productnummer: ORRS10SSX2M
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- Levertijd onbekend Goes Reserveren
- Levertijd onbekend Rotterdam Reserveren
- Levertijd onbekend Amsterdam Reserveren
- Levertijd onbekend Apeldoorn Reserveren
- Levertijd onbekend Antwerpen Reserveren
D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select + D'Addario Woodwinds RCRKGR01 Rico
- Adviesprijs
- 29,48
- Nu als combinatie voor
- 29,00
- Jouw voordeel
- 0,48
D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select + D'Addario Woodwinds RMP01C Reserve Mouthpiece Patches Clear
- Adviesprijs
- 35,10
- Nu als combinatie voor
- 35,00
- Jouw voordeel
- 0,10
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Voor type saxofoon
- Sopraansaxofoon
- Riet sterkte
- 2
- Materiaal riet
- Normaal riet
- Aantal rieten
- 10
- Filed/unfiled
- Unfiled
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 50 gr
- Afmeting
- 12,0 x 10,0 x 6,0 cm
Productspecificaties
- 10 stuks per verpakking
- Ongefilterd (unfiled) model
- Sterkte: 2 Medium
- Individueel verzegeld in een gerecycled papieren houder
- Verkrijgbaar in sterktes 2.0 tot 4.0 (zacht, medium, hard)
- Geschikt voor alle soorten saxofoons
- Gemaakt van natuurlijk geteeld riet
- Ontworpen en geproduceerd in de VS
- Productnummer: ORRS10SSX2M
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0142-1327
Algemeen
De D'Addario Organic Select Jazz Soprano Saxophone reed biedt uitstekende controle, helderheid en een rijke klank. Deze ongefilterde riet is ontworpen voor maximale articulatie en flexibiliteit, ideaal voor saxofonisten die op zoek zijn naar een krachtige projectie. De rieten worden per stuk verzegeld in een gerecycleerde papieren houder, wat bijdraagt aan duurzaamheid. Verkrijgbaar in verschillende sterktes en geschikt voor verschillende mondstukken.
Plus- en minpunten
- Uitstekende controle en projectie.
- Ideaal voor maximale articulatieflexibiliteit.
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Reviews
Anderen kochten ook
-
PopulairAdviesprijs 4,54 3,48Op voorraad bij de leverancier Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
-
PopulairAdviesprijs 6,40 3,50Op voorraad bij de leverancier Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
-
PopulairAdviesprijs 12,40 9,10Op voorraad bij de leverancier Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 10,95 7,90Levertijd onbekend
Combinatievoordeel
D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select + D'Addario Woodwinds RCRKGR01 Rico
Artikelnr: 9000-0142-1332
- 1 x D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select Jazz Sopraansaxofoonriet, 2-Medium, 10-pack, Unfiled 26,00
- 1 x D'Addario Woodwinds RCRKGR01 Rico kurkvet 3,48
- Adviesprijs
- 29,48
- Nu als combinatie voor
- 29,00
- Jouw voordeel
- 0,48
D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select + D'Addario Woodwinds RMP01C Reserve Mouthpiece Patches Clear
Artikelnr: 9000-0142-1333
- 1 x D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select Jazz Sopraansaxofoonriet, 2-Medium, 10-pack, Unfiled 26,00
- 1 x D'Addario Woodwinds RMP01C Reserve Mouthpiece Patches Clear (5 stuks) 9,10
- Adviesprijs
- 35,10
- Nu als combinatie voor
- 35,00
- Jouw voordeel
- 0,10
D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select + Yamaha BMMLCCLOTH
Artikelnr: 9000-0142-1334
- 1 x D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select Jazz Sopraansaxofoonriet, 2-Medium, 10-pack, Unfiled 26,00
- 1 x Yamaha BMMLCCLOTH Lacquer Cloth polijstdoekje voor blaasinstrumenten 14,90
- Adviesprijs
- 40,90
- Nu als combinatie voor
- 39,00
- Jouw voordeel
- 1,90
D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select + D'Addario Woodwinds RV0173 Rico Reed Vitalizer Humidity Control 72%
Artikelnr: 9000-0142-1335
- 1 x D'Addario Woodwinds ORRS10SSX2M Organic Select Jazz Sopraansaxofoonriet, 2-Medium, 10-pack, Unfiled 26,00
- 1 x D'Addario Woodwinds RV0173 Rico Reed Vitalizer Humidity Control 72% 3,50
- Adviesprijs
- 29,50
- Nu als combinatie voor
- 29,00
- Jouw voordeel
- 0,50
Andere producten van D'Addario Woodwinds
Zoek alle producten van het merk D'Addario Woodwinds-
Extra voordeelAdviesprijs 38,- 30,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeel -30%Adviesprijs 37,- 26,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair -31%Adviesprijs 36,- 24,95Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 26,- 18,55Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Saxofoon rieten-
Extra voordeel -28%Adviesprijs 40,- 29,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Adviesprijs 30,- 29,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeel -31%Adviesprijs 33,- 22,75Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 25,- 22,10Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Gerelateerde producten van D'Addario Woodwinds
Zoek alle producten van het merk D'Addario Woodwinds in de categorie Saxofoon rieten-
Extra voordeel -30%Adviesprijs 37,- 26,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeel -29%Adviesprijs 38,- 27,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair -31%Adviesprijs 36,- 24,95Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeel -37%Adviesprijs 33,- 20,70Op voorraad Bestel nu = maandag in huis