Keeley Magnetic Echo delay-pedaal
Adviesprijs
€ 223,-
-20%
€ 178,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (2)
Keeley 30ms Automatic Double Tracker met reverb
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 288,-
€ 222,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type galm effect | overige reverb |
| Stereo uitgang | ja |
| Tap tempo-functie | nee |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
Keeley Memphis Sun Lo-Fi Reverb / Echo / Double-Tracker
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 269,-
€ 232,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type galm effect | overige reverb, overige delay |
| Stereo uitgang | nee |
| Tap tempo-functie | nee |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Keeley Magnetic Echo + adapter
- Adviesprijs € 189,75
- Jouw voordeel € 1,75
- Nu als combinatie voor € 188,-
Keeley Magnetic Echo + RockBoard Gold Series
- Adviesprijs € 185,40
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 185,-
Combinatievoordeel
Keeley Magnetic Echo + adapter
Artikelnr: 9000-0030-1894
-
+
-
- 1 x Keeley Magnetic Echo delay-pedaal € 178,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 189,75
- Nu als combinatie voor € 188,-
- Jouw voordeel € 1,75
Keeley Magnetic Echo + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8159
-
+
-
- 1 x Keeley Magnetic Echo delay-pedaal € 178,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 7,40
- Adviesprijs € 185,40
- Nu als combinatie voor € 185,-
- Jouw voordeel € 0,40
Keeley Magnetic Echo + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8160
-
+
-
- 1 x Keeley Magnetic Echo delay-pedaal € 178,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 185,80
- Nu als combinatie voor € 185,-
- Jouw voordeel € 0,80
Keeley Magnetic Echo + batterij (10x)
Artikelnr: 9000-0030-1895
-
+
-
- 1 x Keeley Magnetic Echo delay-pedaal € 178,-
- 1 x Procell Intense Alkaline 9V/6LR61 10-Pack batterijen € 13,95
- Adviesprijs € 191,95
- Nu als combinatie voor € 191,-
- Jouw voordeel € 0,95
Keeley Magnetic Echo + patchkabels
Artikelnr: 9000-0030-1896
-
+
-
- 1 x Keeley Magnetic Echo delay-pedaal € 178,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 186,10
- Nu als combinatie voor € 185,-
- Jouw voordeel € 1,10
Keeley Magnetic Echo + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0030-1897
-
+
-
- 1 x Keeley Magnetic Echo delay-pedaal € 178,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 189,25
- Nu als combinatie voor € 187,-
- Jouw voordeel € 2,25
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Reverb & DelayElectro Harmonix Memory Boy Delay effectpedaal
4.4
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 172,-
€ 110,-