Showgear MegaTape UT4 PVC tape 19 mm x 20 m, zwart
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (2)
Showgear MegaTape UT4 PVC tape 19 mm x 20 m, grijs
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 2,52
€ 2,52
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte tape | 19 mm |
| Lengte tape | 20 m |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | grijs |
Showgear MegaTape UT4 PVC tape 19 mm x 20 m, wit
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 2,52
€ 2,52
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte tape | 19 mm |
| Lengte tape | 20 m |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | wit |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x MegaTape UT4 zwart
- Adviesprijs € 5,04
- Jouw voordeel € 0,36
- Nu als combinatie voor € 4,68
4x MegaTape UT4 zwart
- Adviesprijs € 10,08
- Jouw voordeel € 1,08
- Nu als combinatie voor € 9,-
Combinatievoordeel
2x MegaTape UT4 zwart
Artikelnr: 9000-0135-3766
-
2x
- Adviesprijs € 5,04
- Nu als combinatie voor € 4,68
- Jouw voordeel € 0,36
Levertijd onbekend
4x MegaTape UT4 zwart
Artikelnr: 9000-0135-3767
-
4x
- Adviesprijs € 10,08
- Nu als combinatie voor € 9,-
- Jouw voordeel € 1,08
Levertijd onbekend
MegaTape UT4 zwart + kabelbinderset
Artikelnr: 9000-0135-3768
-
+
-
- 1 x Showgear MegaTape UT4 PVC tape 19 mm x 20 m, zwart € 2,52
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 8,02
- Nu als combinatie voor € 7,65
- Jouw voordeel € 0,37
Levertijd onbekend
MegaTape UT4 zwart + MegaTape UT4 grijs + MegaTape UT4 wit
Artikelnr: 9000-0135-3775
-
+
-
+
-
- 1 x Showgear MegaTape UT4 PVC tape 19 mm x 20 m, zwart € 2,52
- 1 x Showgear MegaTape UT4 PVC tape 19 mm x 20 m, grijs € 2,52
- 1 x Showgear MegaTape UT4 PVC tape 19 mm x 20 m, wit € 2,52
- Adviesprijs € 7,56
- Nu als combinatie voor € 6,85
- Jouw voordeel € 0,71
Levertijd onbekend