Advance AT7 PVC tape 19mm-20m wit
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 1,92
€ 1,49
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 6 stuks op voorraad in ons magazijn
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (6)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte tape | 19 mm |
| Lengte tape | 20 m |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | oranje |
Advance AT7 PVC tape 19mm-20m zwart
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 2,71
€ 2,71
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte tape | 19 mm |
| Lengte tape | 20 m |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte tape | 19 mm |
| Lengte tape | 20 m |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | grijs |
Advance AT7 PVC tape 19mm-20m geel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 1,92
€ 1,49
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte tape | 19 mm |
| Lengte tape | 20 m |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | geel |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte tape | 19 mm |
| Lengte tape | 20 m |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | rood |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte tape | 19 mm |
| Lengte tape | 20 m |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | blauw |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 6 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 5 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Combinatievoordeel
3x Advance AT7 PVC tape 19mm-20m wit
- Nu als combinatie voor € 4,47
5x Advance AT7 PVC tape 19mm-20m wit
- Nu als combinatie voor € 7,45
Combinatievoordeel
3x Advance AT7 PVC tape 19mm-20m wit
Artikelnr: 9000-0053-0282
-
3x
5x Advance AT7 PVC tape 19mm-20m wit
Artikelnr: 9000-0053-0283
-
5x
10x Advance AT7 PVC tape 19mm-20m wit
Artikelnr: 9000-0053-0284
-
10x
- € 14,90