Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm plectrumset (6 stuks)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 7,-
€ 5,05
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (4)
Dunlop 431P114 Tortex Triangle Pick 1.14 mm plectrumset (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 5,60
€ 4,99
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 6 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.14 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | triangle |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | paars |
Dunlop 431P050 Tortex Triangle Pick 0.50 mm plectrumset (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 4,99
€ 4,99
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 6 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | thin |
| Vorm plectrum | triangle |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | rood |
Dunlop 431P073 Tortex Triangle Pick 0.73 mm plectrumset (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 6,-
€ 5,05
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 6 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.73 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | triangle |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | geel |
Dunlop 431P088 Tortex Triangle Pick 0.88 mm plectrumset (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 8,05
€ 4,99
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 6 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.88 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | triangle |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | groen |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm + Dunlop 5005
- Adviesprijs € 10,45
- Jouw voordeel € 0,50
- Nu als combinatie voor € 9,95
Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm + Bax Music
- Adviesprijs € 10,85
- Jouw voordeel € 0,50
- Nu als combinatie voor € 10,35
Twijfel je of de Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm plectrumset (6 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm + Dunlop 5005
Artikelnr: 9000-0067-6873
-
+
-
- 1 x Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm plectrumset (6 stuks) € 5,05
- 1 x Dunlop 5005 plectrumhouder € 5,40
- Adviesprijs € 10,45
- Nu als combinatie voor € 9,95
- Jouw voordeel € 0,50
Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm + Bax Music
Artikelnr: 9000-0067-6877
-
+
-
- 1 x Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm plectrumset (6 stuks) € 5,05
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 10,85
- Nu als combinatie voor € 10,35
- Jouw voordeel € 0,50
Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm + Dunlop 5010
Artikelnr: 9000-0067-6878
-
+
-
- 1 x Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm plectrumset (6 stuks) € 5,05
- 1 x Dunlop 5010 plectrumhouder voor microfoonstatief € 8,50
- Adviesprijs € 13,55
- Nu als combinatie voor € 13,05
- Jouw voordeel € 0,50
Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm + Fazley SW01
Artikelnr: 9000-0067-6879
-
+
-
- 1 x Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm plectrumset (6 stuks) € 5,05
- 1 x Fazley SW01 snaarwinder € 1,95
- Adviesprijs € 7,-
- Nu als combinatie voor € 6,65
- Jouw voordeel € 0,35
Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm + Fazley PB01
Artikelnr: 9000-0067-6872
-
+
-
- 1 x Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm plectrumset (6 stuks) € 5,05
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 8,-
- Nu als combinatie voor € 7,35
- Jouw voordeel € 0,65
Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm + Dimavery + Fazley PB01
Artikelnr: 9000-0067-6874
-
+
-
+
-
- 1 x Dunlop 431P060 Tortex Triangle Pick 0.60 mm plectrumset (6 stuks) € 5,05
- 1 x Dimavery gitaar plectrum houder € 3,-
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 11,-
- Nu als combinatie voor € 9,80
- Jouw voordeel € 1,20
Andere producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk DunlopDunlop 8011 Felt Pick Nick Lucas vilten plectrum
4.7
22 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 17,-
€ 4,80
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsErnie Ball 9196 Teal Everlast 2.0 mm plectrumset (12 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,15
€ 7,-
Gerelateerde producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk Dunlop in de categorie PlectrumsDunlop 8011 Felt Pick Nick Lucas vilten plectrum
4.7
22 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 17,-
€ 4,80