D'Addario 6DGN4-10 Duralin Precision gitaar plectrums medium 10-pack
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 10,80
€ 5,90
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en nog 91 stuks op voorraad bij de leverancier)
(en nog 91 stuks op voorraad bij de leverancier)
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (6)
D'Addario 6DBK7-10 Duralin Precision gitaar plectrums extra heavy
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 7,25
€ 5,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 10 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | zwart |
D'Addario 6DBU5-10 Duralin Precision gitaar plectrums medium/heavy 10-pack
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 8,85
€ 7,25
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 10 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.00 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | blauw |
D'Addario 6DOR2-10 Duralin Precision gitaar plectrums light 10-pack
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 31,-
€ 6,55
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 10 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.60 mm |
| Dikte plectrum (maat) | thin |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | oranje |
D'Addario 6DPR6-10 Duralin Precision gitaar plectrums heavy 10-pack
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,25
€ 5,35
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 10 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.20 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | paars |
D'Addario 6DRD1-10 Duralin Precision gitaar plectrums super light 10-pack
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,25
€ 5,35
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 10 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | thin |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | rood |
D'Addario 6DYL3-10 Duralin Precision gitaar plectrums light/medium 10-pack
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 10,10
€ 7,25
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 10 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.70 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | geel |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 5 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 5 stuks op voorraad in ons magazijn
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 5 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Combinatievoordeel
D'Addario 6DGN4-10 + Fazley SW01
- Adviesprijs € 7,85
- Jouw voordeel € 0,35
- Nu als combinatie voor € 7,50
2x D'Addario 6DGN4-10
- Adviesprijs € 11,80
- Jouw voordeel € 0,60
- Nu als combinatie voor € 11,20
Twijfel je of de D'Addario 6DGN4-10 Duralin Precision gitaar plectrums medium 10-pack bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
D'Addario 6DGN4-10 + Fazley SW01
Artikelnr: 9000-0071-1041
-
+
-
- 1 x D'Addario 6DGN4-10 Duralin Precision gitaar plectrums medium 10-pack € 5,90
- 1 x Fazley SW01 snaarwinder € 1,95
- Adviesprijs € 7,85
- Nu als combinatie voor € 7,50
- Jouw voordeel € 0,35
2x D'Addario 6DGN4-10
Artikelnr: 9000-0071-1035
-
2x
- Adviesprijs € 11,80
- Nu als combinatie voor € 11,20
- Jouw voordeel € 0,60
D'Addario 6DGN4-10 + Fazley PB01
Artikelnr: 9000-0071-1037
-
+
-
- 1 x D'Addario 6DGN4-10 Duralin Precision gitaar plectrums medium 10-pack € 5,90
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 8,85
- Nu als combinatie voor € 8,20
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van D'Addario
Zoek alle producten van het merk D'AddarioD'Addario EXL110BT Balanced Tension Regular Light 10-46
4.8
16 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,80
€ 7,80
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsGerelateerde producten van D'Addario
Zoek alle producten van het merk D'Addario in de categorie PlectrumsD'Addario XDOR2-10 Duralin Assorted Shapes Pack Voor elektrische en akoestische gitaar, Light (10 x)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 6,90
€ 5,90
D'Addario 3NPP7-10 nylon plus jazz plectrums extra heavy 10-pack
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,25
€ 5,35